Shazam

دلیل عدم حضور Black Adam در فیلم Shazam بخاطر بازیگر آن است

دواین جانسون به شخصه چنین تصمیمی را گرفته بود

شخصیت شرور Black Adam در فیلم Shazam حضور ندارد و دلیل اصلی آن تصمیم گیری بازیگر نقش اصلی، یعنی دواین جانسون (Dwayne Johnson) است. کمپانی Warner Bros و DC هم اکنون در حال کسب درآمد مطلبوب از جدیدترین فیلم کمیک بوکی خود هستند که با بازی زکری لی‌وای (Zachary Levi) و اشر انجل (Asher Angel) در نقش شخصیت بیلی باتسون یا همان Shazam روی پرده سینما رفت.

شخصیت منفی این فیلم یعنی Sivana، توسط مارک استرانگ (Mark Strong) ایفا شد که البته باید گفت، این شخصیت طبق برنامه اصلی فیلم انتخاب نشده بود. در ابتدای آغاز پروژه، پیش بینی می‌شد که دواین جانسون نقش دشمن اصلی بیلی باتسون یعنی Black Adam را ایفا کند، اما این نقشه صورت نگرفت و قرار شد داستان‌های جداگانه ای برای این دو رقیب در نظر گرفته شود و شاهد آنها در دو فیلم متفاوت باشیم.

در حالی که هیچ موقع مشخص نشد این تصمیم دقیقا چگونه اتخاذ شده است، بر اساس اطلاعات جدید مشخص شد که جانسون به شخصه این تصمیم را گرفته است. اخیرا او طی پستی در صفحه اینستاگرام خود، فروش موفقیت آمیز فیلم را تبریک گفت و سپس برنامه‌های اصلی ساخت آن را توضیح داد و مشخص شد، او پیشنهاد داده Black Adam فیلم اختصاصی خود را داشته باشد و با تصمیم او موافقت شده است.

حال که این دو حریف قدرتمند داستان‌های خود را بصورت جداگانه آغاز می‌کنند، فرصت بیشتری را جهت رشد و نمایش بهتر خود در دنیای سینمایی DC در اختیار می‌گیرند. فیلم Shazam هم اکنون در حال اکران بوده و جادو را به دنیای خود معرفی کرده است. از طرفی شایعاتی وجود دارد که طی فیلم Black Adam سه شخصیت جدید معروف چون Hawkman معرفی خواهند شد.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط