چگونه در بازی Battlefield 5 وسایل نقلیه ی جدیدی را باز کنیم

چگونه در بازی Battlefield 5 وسایل نقلیه جدیدی باز کنیم

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از primagames، وسایل نقلیه بخش اعظمی از جنگ های  بزرگ و به تمام عیار بازی Battlefield را به خود اختصاص داده اند و یکی از دلایلی می باشند که این عنوان محبوبیت امروزی خود را میان بازیکنان به دست آورده است، مانند نسخه های سابق بخش آنلاین بازی Battlefield 5 نیز مملو از وسایل نقلیه ی متفاوت و متنوع می باشد، از تانک ها و ماشین های جنگی گرفته تا انواع هواپیما ها.

اگر می خواهید که وسایل نقلیه ی بهتری را در بخش مولتی پلیر Battlefield 5 در اختیار بگیرید، نیاز دارید که اول قفل آن ها را باز کنید. پس با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعاتی که برای باز کردن وسایل نقلیه در بخش چند نفره ی این بازی احتیاج دارید را در اختیارتان قرار دهیم.

در حال حاضر تنها کاری که بازیکنان برای بازکردن وسایل نقلیه ی بازی می توانند انجام دهند، بالا بردن لول و سطحشان است.بالا بردن لول با بازی کردن و کسب مهارت و تجربه در مد ها و حالت های گوناگونی است که در بخش مولتی پلیر Battlefield V وجود دارند.

با رسیدن به لول ۵، شما قادر خواهید بود تا وسایل نقلیه ی جدیدی را برای خود باز کنید و آن ها را طبق میل شخصی خود در صفحه ی Company منوی اصلی بازی، شخصی سازی کنید.مجموعه ی متنوعی از وسایل نقلیه وجود دارند که شما با کسب لول بالاتر توانایی باز کردن آن ها را خواهید داشت.

شما می توانید تمامی این وسایل را با مراجعه به صفحه ی Progression در بخش تنظیمات پروفایل منوی اصلی، مشاهده کنید. در این بخش با انتخاب گزینه ی Career Progression می بینید که هر وسیله ی نقلیه در چه مرحله و لولی باز خواهد شد و همچنین قادر هستید در قسمت Vehicles portion در صفحه ی Progression مسیری را که برای باز کردن این وسایل طی کرده اید را مشاهده کنید.

 

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشمطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط