Arkane Lyon بازی Deathloop را با تریلری در E3 2019 معرفی کرد

چرخه‌ای که با مردن آغاز می‌شود!

استودیو بازی‌سازی Arkane Lyon در مراسم E3 2019 شانس این را کسب کرد تا از جدیدترین فرانچایز خود یعنی Deathloop رونمایی کند. این تریلر دو پروتاگونیست اصلی بازی با نام‌های Colt و Juliana را نشان می‌دهد. Colt به نظر در سمت قانون به مبارزه می‌پردازد، در حالیکه Juliana هرج و مرجی که آزادی را به همراه دارد می‌پسندد.

گرچه، هر دو یک نقطه مشترک دارند: زمانی که می‌میرند، روزشان دوباره از اول آغاز می‌شود. برای شکستن این لوپ و چرخه، نیاز دارند تا همدیگر را بکشند. بازی از شما می‌خواهد تا تاکتیک‌های مختلف را برای شکار همدیگر یا فرار از یکدیگر امتحان کنید و به تجربه بازی بپردازید.

استودیو Arkane Lyon صاحب بازی‌های قدرتمندی همچون Bioshock، Dishonored و Wolfenstein است که هرکدام به نوبه‌ی خود جزو بهترین بازی‌های زمان خود بوده‌اند. حال جدیدترین اثر این استودیو یعنی Deathloop در ژانر شوتر اول شخص، اکشن-ماجراجویی قرار دارد که هنوز اطلاعاتی از تاریخ عرضه آن مشخص نشده است.

در قسمت زیر می‌توانید اولین تریلر معرفی بازی Deathloop را مشاهده کنید:

نظر شما درباره این اثر چیست؟ آیا Arkane Lyon می‌تواند این بازی را نیز مانند عناوین قبلی خود عالی به ثمر برساند. دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاولین نگاهتریلرمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط