حالت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای عنوان FIFA 18 رسما تایید شد

به زودی بسته الحاقی جام جهانی ۲۰۱۸ برای بازی FIFA 18 منتشر خواهد شد....

ماه ژوئن جام جهانی ۲۰۱۸ مردان آغاز خواهد شد و حالا هواداران تیم های فوتبال می توانند با با بازی ویدئویی این عنوان خودشان را تا آغاز رسمی این مسابقات سرگرم کنند. شرکت EA تایید کرد که بسته الحاقی جام جهانی برای عنوان FIFA 18 منتشر خواهد شد و این حالت در ۲۹ می برای PS4, Xbox One, PC و Switch در دسترس خواهد بود.

برای اولین باور EA تصمیم گرفت به صورت مستقل بازی جام جهانی را عرضه نکند و در عوض با آپدیتی رایگان این حالت را به بازی Fifa 18 اضافه کند. در این آپدیت تمام ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی به همراه استادیوم های کشور روسیه و لباس رسمی کشور ها، وجود خواهند داشت. در بسته الحاقی جام جهانی، بازی های دوستانه و تورنومنت ها قابل بازی خواهند بود و می توانید نسخه ای خیالی از تیم هایی را بسازید که به جام جهانی صعود کرده اند؛ این موضوع احتمالا برای هواداران تیم ملی های ایتالیا و هلند خوشایند خواد بود زیرا این دو تیم از صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازماندند.

بخش Ultimate team نیز کارت های مخصوص جام جهانی را دریافت خواهد کرد. نسخه موبایلی فیفا نیز یک آپدیت جام جهانی را دریافت خواهد کرد که البته این آپدیت برای کاربران موبایل از نظر زمانی محدود خواهد بود. کمپانی EA هنوز درباره ورژن موبایلی این بسته الحاقی اطلاعات زیادی را منتشر نکرده است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترموبایلنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط