واکنش بازیگر نقش Thanos به رقصیدن این شخصیت در عنوان Fortnite

وبسایت IGN طی مصاحبه‌ای با آقای جاش برولین (Josh Brolin) بازیگر نقش شخصیت Thanos در جدیدترین فیلم از سری Avengers کمپانی مارول یعنی Infinity War ویدیویی از رقصیدن شخصیت Thanos در...
بازی Fortnite
بازی Fortnite

وبسایت IGN طی مصاحبه‌ای با آقای جاش برولین (Josh Brolin) بازیگر نقش شخصیت Thanos در جدیدترین فیلم از سری Avengers کمپانی مارول یعنی Infinity War ویدیویی از رقصیدن شخصیت Thanos در حالت جدید بازی Fortnite یعنی Infinity Gauntlet نشان داده که در آن بازیکنان می‌توانند با استفاده از آیتم Gauntlet برای چند دقیقه در نقش شخصیت Thanos بازی را ادامه دهند.

گفته شده آقای برولین پس از دیدن انجام حرکات موزون توسط Thanos در این بازی گیج شده و گفته است نمیفهمد چرا Thanos باید در طول زندگی‌اش لحظه‌ای برقصد.

اگر عنوان Fortnite را تجربه کرده‌باشید حتما اطلاع دارید که در این بازی ده‌ها Emote برای انجام حرکات موزون تدارک دیده شده و با عرضه‌ی حالت Infinity Gauntlet که شخصیت Thanos را به بازی اضافه کرده، تعداد زیادی ویدیو کلیپ از رقص Thanos در فضای مجازی منتشر شده است.

او در واکنش به دیدن این کلیپ‌ها به خبرنگار IGN گفته است:

این چند وقت اخیر چیزهای زیادی درمورد Fortnite و Thanos دیدم و شنیدم اما اصلا نمیدونستم بقیه درمورد چی حرف میزنن. چرا اون (تانوس) داره میرقصه؟ اصلا متوجه نمیشم. فک نکنم از این ماجرا خوشم بیاد.

این حالت که محصول ادغام عجیب بازی و فیلم Infinity War است در واقع به‌خاطر علاقه شدید کارگردانان این فیلم نسبت به این عنوان محبوب ساخته و عرضه شد.

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

Agnostic, Radical, Kind, Nuts,

یک دیدگاه

مطالب مرتبط