عنوان RAGE 2 با همکاری استودیو Avalanche ساخته می‌شود

امروز اولین تریلر معرفی از عنوان جدید شرکت Bethesda یعنی RAGE 2 منتشر شد که شباهت بسیاری به عنوان Mad Max محصول سال ۲۰۱۵ میلادی داشت....

امروز اولین تریلر معرفی از عنوان جدید شرکت Bethesda یعنی RAGE 2 منتشر شد که شباهت بسیاری به عنوان Mad Max محصول سال ۲۰۱۵ میلادی داشت.

بهتر است بداتید این شباهت اتفاقی نبوده؛ چراکه استودیوی سازنده این بازی یعنی Avalanche همان استودیویی است که ۳ سال پیش عنوان Mad Max را ساخت و کمپانی برادران وارنر آن را منتشر کرد.

با بازدید از صفحه رسمی این بازی در وبسایت Bethesda متوجه نوشته‌ای در پایین صفحه خواهید شد که اشاره به همکاری این کمپانی و استودیو Avalanche برسر ساخت این بازی دارد. حتی با در نظر نگرفتن عنوان Mad Max، همکاری تیم سازنده این بازی با استودیو Avalanche بسیار منطقی به‌نظر می‌رسد چرا که این استودیو دارای سابقه و تجربه بسیاری در ساخت سبک و نحوه گیم پلی عناوینی مشابه RAGE 2 دارد.

وبسایت رسمی بازی، سبک آن را « شوتر اول شخص با جهان باز واقعی که در آن می‌توان به هر نقطه ای سفر، به هر چیزی شلیک و هر چیزی را منفجر کرد.» معرفی کرده‌است.

اولین تجربه استودیو Avalanche در ساخت بازی عنوان محبوب Just Cause بود. این استودیو همچنین رابطه‌ای طولانی مدت با Bethesda داشته و دارد و در کار ساخت عناوینی مثل Prey و Fallout 4 کمک حال این شرکت بوده است.

با این حال سوال اصلی این است که آیا استودیو Avalanche در کار ساخت RAGE 2 تنها کمک حال Bethesda بوده یا وظیفه رهبری پروژه و بخش اصلی ساخت بازی را برعهده گرفته است. فردا تریلری از گیم‌پلی این بازی منتشر خواهد‌شد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

Agnostic, Radical, Kind, Nuts,

یک دیدگاه

مطالب مرتبط