جزئیات تکمیلی از رویداد جدید Overwatch منتشر شد

این رویداد با عرضه اپدیتی از تاریخ 2 تا 22 خرداد قابل استفاده خواهد بود

همانطور که پیش از این خواندیم، استودیو بلیزارد، سازنده عنوان محبوب Overwatch به‌مناسبت دومین سالگرد عرضه این بازی رویداد جدیدی برای عرضه تدارک دیده که در ادامه جزئیات تکمیلی از این رویداد را می‌خوانید.

 

این رویداد با عرضه اپدیتی از تاریخ ۲ تا ۲۲ خرداد قابل استفاده خواهد بود و طی این مدت کاربران تمامی پلتفرم‌ها می‌توانند ۵۰ ایتم جدید مرتبط با پوسته و لباس که هشت تای آن‌ها کیفیت Legendary دارند و چند انیمیشن رقص جدید را تهیه و از آن‌ها استفاده کنند.

 

یک نقشه Deathmatch جدید همزمان با روز اول عرضه این رویداد به بازی اضافه خواهد‌شد که Petra نام دارد. نکته جالب درمورد این نقشه کارگذاری یک سیستم رتبه بندی‌دهی براساس سطح مهارت کاربران توسط بلیزارد است که میزان رقابت‌پذیری بازی را افزایش می‌دهد.

‌کاربران می‌توانند به جمع‌آوری آیتم‌های قدیمی از رویداد فصلی سال گذشته که موفق به دریافتشان نشدند بپردازند. همچنین بعضی Modeهای قدیمی نیز هر روز به صورت چرخشی در دسترس بازیکنان خواهندبود. کاربرانی که حین برگذاری رویداد وارد بازی شوند یک جعبه ایتم با کیفیت Legendary دریافت خواهند کرد که حداقل شامل یک ست لباس Legendary خواهد بود.

جدا از این Blizzard قصد دارد این بازی را به مدت ۴ روز از ۵ تا ۹ خرداد ماه به صورت مجانی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

نسخه جدیدی از Overwatch تحت عنوان Legendary Edition در تاریخ ۲ خرداد به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد که شامل ۱۵ ایتم Legendary و Epic خواهد بود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

Agnostic, Radical, Kind, Nuts,

یک دیدگاه

مطالب مرتبط