تاریخ انتشار رویداد جدید Overwatch لیک شد

رویداد جدید عنوان Overwatch که به‌مناسبت دومین سالگرد انتشار بازی تدارک دیده شده است هفته آینده به بازی اضافه خواهد‌شد. ...
بازی Overwatch
بازی Overwatch

رویداد جدید عنوان Overwatch که به‌مناسبت دومین سالگرد انتشار بازی تدارک دیده شده است هفته آینده به بازی اضافه خواهد‌شد.

جزئیات و تاریخ انتشار این رویداد هم مانند رویدادهای قبلی این بازی مدت کوتاهی پیش از رونمایی رسمی توسط استودیوی سازنده آن یعنی Blizzard Games در فضای مجازی منتشر شده است.

ساعاتی پیش یکی از صفحات مجازی محلی مرتبط با این بازی تصمیم به اپلود کردن تریلری بیست ثانیه‌ای از جزئیات این رویداد جدید پیش از رسیدن زمان مقرر برای رونمایی رسمی آن گرفته که در انتهای این تریلر تاریخ اضافه شدن این رویداد به بازی روز ۲۲ ماه می میلادی (۲ خرداد ماه – ۸ روز دیگر) اعلام شده است. این ویدیو دقایقی پس از انتشار حذف شد اما پیش از آن کاربری در وبسایت Reddit موفق به ذخیره‌سازی ویدیو شده بود.

این تریلر حاوی تصاویری از انجام حرکات موزون توسط چند شخصیت بازی مثل Junkrat و Roadhog در لباس‌های مختلف بود که در این میان یکی از لباس‌های Junkrat که او را به شکل یک دزد دریایی سبز رنگ در می‌آورد پیش از این در بازی قابل استفاده نبوده و کاملا تازه به نظر می‌رسد.

این ویدیو همچنین بازگشت مودهای Brawl رویداد سالگرد سال گذشته را تایید کرد که برای طرفداران آن خبر خوشی بود. بااینکه تصاویر این ویدیو تنها یک لباس جدید را در بر می‌گیرد، اما به احتمال بسیار زیاد با عرضه این رویداد، لباس‌های جدید بسیاری به بازی اضافه خواهند شد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

Agnostic, Radical, Kind, Nuts,

یک دیدگاه

مطالب مرتبط