بازی Anthem

بازی Anthem احتمالا علاوه بر مالتی پلیر دارای بخش تکنفره نیز است

رئیس شرکت Bioware از بازی جدیدش گفت اما از صحبت درباره جزئیات خودداری کرد....

شرکت Bioware بر اساس بازی های داستان محور و تکنفره اش شناخته شده است؛ اگرچه این سرکت در بخش چند نفره نیز تجربیاتی دارد. به نظر می رسد بازی Anthem در پاسخ بازی Destiny که تمرکز اصلی آن بر روی بخش مالتی پلیر بود، در حال ساخت باشد. اما افرادی که علاقه مند به بخش تکنفره نیز هستند، احتمالا می توانند این بازی را تجربه کنند.

Casey Hudson رئیس شرکت Bioware درباره ماموریت شرکتش گفت:

ما جهان های ماجراجویی، کشمکش و ارتباطات دوستی را ساختیم تاالهام بخش شما باشیم و شما قهرمان داستان خودتان باشید. اگرچه ما این بازی ها را طراحی کردیم اما همیشه می خواستیم که احساس خاصی را برایتان رقم بزنیم و از بودن با شخصیت های داستان لذت ببرید و لحظات مثبت را به یاد داشته باشید. قبلا دراینباره صحبت کردم که Anthem داستانی دارد که می توانید با دوستانتان تجربه کنید.

 

 

 

 

 

 

نگرانی هایی وجود دارد که بخش تکنفره بازی آنطور که باید جذاب به نظر نرسد؛ زیرا وی با گفتن جمله “قهرمان داستان خودت باش” برخی افراد را به این فکر فرو بُرد که شاید در این بازی بباید کاراکتری را طراحی کرد و با دیگران به رقابت پرداخت. وی افزود:

فکر می کنم اینکه برخی افراد نگران بخش تکنفره هستند به این دلیل است که این مسئله در گذشته به طور مناسبی حل نشده است؛ در این عنوان ما در حال حل مشکل هستیم و تلاش می کنم راه حل مخصوصی را طراحی کنیم.

 

 

 

 

متاسفانه او به این موضوع اشاره نکرد که مشکل چیست؛ اما اعلام کرد به زودی اطلاعات درباره بخش چند نفره منتشر خواهند شد. همچنین وی اعلام کرد که بازی شما را مجبور به حضور در بخش چند نفره نخواهد کرد و نباید نگران این موضوع بود:

فکر می کنیم این عنوان باعث می شود که خودتان اتفاقات منحصر به فردی را تجربه کنید. اما داستان شما در یک جهان آنلاین و همیشه در حال تغییر، اتفاق می افتد. بله، اگرچه Anthem یک عنوان آنلاین است اما شما می توانید انتخاب کنید داستان را همراه با دوستانتان یا حتی خودتان پیش ببرید. این موضوع درست است که ما در تلاشیم چیزی متفاوت را اینجا خلق کنیم و ارائه نوآوری و تجربه جدید در روح ماموریت ما است. تیم هایی داریم که در حال ساختن عناوین دیگر و متفاوت از Anthem هستند. امیدوارم در این بازی شما همراه ما به سفر کردن بپردازید.

 

 

 

 

 

 

احتمالا در E3 2018 اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر خواهد شد. انتشار این عنوان برای سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده بود اما با تاخیری یک ساله مواجه شد و سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. هنوز اطلاعات اندکی درباره این بازی در دسترس است و باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم.

دسته بندی
اخباراخبار بازی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط