بازی Fortnite

بروزرسانی جدیدی برای حالت Infinity Gauntlet بازی Fortnite منتشر شد

تغییرات اساسی در Thanos

استودیو سازنده Epic Games به تازگی اخبار جدیدی را برای هواداران حالت جدید و جذاب Infinity Gauntlet از بازی Fortnite را منتشر کرد. چند ساعت پس از انتشار حالت مذکور برای بازی، استودیو سازنده اعلام کرد، بزودی تغییراتی اساسی به این محتوای جدید اعمال خواهد شد.

طی این تغییرات، شخصیت Thanos و ویژگی‌های او، تقریبا بطور کامل عوض شده است. پیش از بروزرسانی جدید این حالت، سلامت Thanos به میزان ۸۰۰ درجه بود، اما اکنون با کاهش این مقدار، سلامت او به میزان ۵۰۰ درجه است که هنوز مقدار مناسب و بالایی به شمار می‌رود اما بطور قابل ملاحظه‌ای از پیش ضعیف تر است. علاوه بر این، شعاع پرتوی سنگ قدرت او هم اکنون ۸ درجه و قدرت مشت او به میزان ۲۰ درجه افزایش یافته و بدین معناست که حال قدرت آسیب هر یک به ترتیب ۲۰ و ۱۰۰ است. با اعمال چنین تغییراتی، اگر بازیکنی بدون حفاظ با Thanos روبرو شود، با یک ضربه مشت او، درجا از بین خواهد رفت.

همچنین بهبودهای دیگری هم به بازی اضافه شده که از جمله آنها می‌توان به کاهش ارتفاع اتوبوس، دایره گسترده تر طوفان، کاهش قدرت تخریب طوفان و غیره اشاره کرد که البته بیشترین تغییرات مربوط به Thanos است.

بازی Fortnite هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC و همچنین سیستم عامل‌های IOS و Android قابل اجراست.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالبموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط