بازی Warframe

بروزرسانی جدید بازی Warframe برای کنسول‌های Xbox One و PS4 منتشر شد

تریلری جدید از بازی به نمایش درآمد

استودیو سازنده Digital Extremes پس از عرضه بازی Warframe همچنان با انتشار بروزرسانی‌های متعدد، به گسترش دنیای آن کمک می‌کند. این استودیو به تازگی بروزرسانی جدیدی را با عنوان Beasts of the Sanctuary برای بازی مذکور منتشر کرد که همچنین حاوی یک جنگ افزار جدید است.

محتوای مذکور، طی چند هفته گذشته، توسط استودیو سازنده معرفی و در ماه آوریل برای دارندگان پلتفرم PC منتشر شد و هم اکنون برای دیگر پلتفرم‌های مخصوص بازی، قابل اجراست. این محتوا شامل سلاح‌های جدید و جنگ افزاری به نام Khora است که به قابلیت Whipclaw معروف است. از دیگر قابلیت‌های او می‌توان به Ensnare ،Venari و Strangledome اشاره کرد که در عین هیجان انگیز بودن، بسیار دردناک خواهد بود.

از سلاح‌های جدید افزوده شده، می‌توان، Quill Alt Helmet ،Quill Syandana ،Quill Spear ،Tenno Revolver Rifle ،Dartgun و the Zaw Parts اشاره کرد که در ادامه مطلب هم، تصاویری از آنها به نمایش گذاشته شده است. علاوه بر موارد مذکور، حالت جدید Sanctuary Onslaught قابل اجراست که بازیکنان طی آن، با جابجایی از طریق دریچه‌ها، جابجا شده و به مقابله با گروه دشمنان می‌پردازند.

شایان ذکر است رویداد Plague Star از بازی، در تاریخ ۳۱ اردیبهشت (۲۱ می) به پایان می‌رسد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی را مشاهده کنید.

بازی Warframe در سال ۲۰۱۳ بصورت نسخه بتا در دسترس قرار گرفت و بعنوان یک بازی با سبک شوتر اول شخص رایگان، شهرت گرفت. این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌‌های Xbox One ،PS4 و PC قابل اجراست.

تریلر بروزرسانی جدید بازی Warframe:

تصاویر منتشر شده از بروزرسانی جدید بازی Warframe:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط