بازی Hello Neighbor

تاریخ انتشار نسخه موبایل بازی Hello Neighbor به همراه یک تریلر اعلام شد

جستجوی مخفیانه از همسایه!

استودیو سازنده tinyBuild و Dynamic Pixels پیش از این اعلام کردند، بازی Hello Neighbor برای پلتفرم‌های PS4 و Nintendo Switch منتشر می‌شود و حال طبق اخبار جدید، بازی مذکور، سیستم عامل‌های IOS و Android را نیز هدف انتشار خود قرار داده است.

شایان ذکر است، نسخه موبایل بازی، در مقایسه با دیگر نسخه‌های آن، محتوای یکسانی را دریافت خواهد کرد، اما تفاوت این نسخه، در تصاویر و کنترل‌های اصلاح شده است. بازیکنان به اولین بخش بازی بصورت رایگان دسترسی خواهند داشت، در حالی که بخش دوم و سوم بازی باید از داخل برنامه، خریداری شود.

هدف بازیکنان طی بازی Hello Neighbor جستجوی مخفیانه در خانه همسایه مرموز است. آنها در مسیر هدف دشوار خود، با پازل‌ها و چالش‌هایی روبرو می‌شوند و باید بدون آنکه دستگیر شوند، این پازل‌ها را حل کنند. هوش مصنوعی بازی، با اعمال و حرکات بازیکنان سازگاری داشته و بازی را با ثبات تر و قابل اجرای مجدد می‌کند.

بازی Hello Neighbor هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One و PC قابل اجرا بوده و در تاریخ ۵ مرداد (۲۷ جولای) برای پلتفرم‌های PS4 و Nintendo Switch و همچنین سیستم عامل‌های IOS و Android منتشر خواهد شد.

تریلر نسخه موبایلی بازی Hello Neighbor:

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترموبایلنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط