بازی Red Dead Redemption 2

تریلر جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 به نمایش گذاشته شد

توضیحاتی درمورد آنچه که از بازی انتظار خواهد رفت

استودیو سازنده Rockstar Games به تازگی تریلر جدیدی را برای بازی مورد انتظار و پرطرفدار خود یعنی بازی Red Dead Redemption 2 به نمایش گذاشت که بازیکنان را با فضا و محیط بازی و آنچه که میتوانند از آن انتظار داشته باشند، روبرو کرد.

در ابتدای تریلر، توضیحاتی را درمورد سال ۱۸۹۹ درمی‌یابیم که در آن آمریکا از دوران غرب وحشی خارج شده و از آنجایی که قانون‌گذاران به سرکوب کلاهبرداران و همچنین حذف هر باند غیر قانونی باقی مانده که راه و روش پیشین خود را ادامه می‌دهد، شروع کرده‌اند، این امر درخشان تر شده است و لازم به ذکر است، کسانی که از تسلیم شدن در برابر شیوه جدید زندگی امتناع می‌کنند، اعدام می‌شوند.

جهت اطلاعات بیشتر، شایان ذکر است، بازی مذکور دنباله‌ای بر عنوان Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ به شمار می‌رود. بازیکنان طی بازی، نقش آرتور مورگان، یکی از اعضای غیر قانونی باند هلندی van der Linde را بر عهده دارند. بر اساس اطلاعات جدیدی که در تریلر ارائه شده است، می‌توان نتیجه گرفت که اساس بازی Red Dead Redemption 2 بر روی شخصیت آرتور و بقیه باند هلندی و همچنین نبردی که در برابر دوران جدید آمریکا بوجود آمده است، تمرکز خواهد داشت.

در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را مشاهده کنید. بازی مذکور در تاریخ ۴ آبان (۲۶ اکتبر) برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد و هم اکنون از طریق وبسایت Amazon قابل پیش خرید است.

تریلر جدید بازی Red Dead Redemption 2:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط