بازی Final Fantasy XV

بسته الحاقی جدید نسخه Windows Edition بازی Final Fantasy XV منتشر شد

دارندگان PC هم اکنون قادر به ایفای نقش در قالب شخصیت Gordon Freeman از بازی Half-Life هستند

در حالی که بازی Final Fantasy XV برای کنسولها منتشر شد، بازیکنان دارنده پلتفرم PC، موفق شدند بازی را به همراه یک غافلگیری جذاب از عنوان Half-Life، زودتر تجربه کنند و حالا بازیکنان به لطف ارائه جدید کمپانی Square Enix، قادرند در نقش Gordon Freeman قرار گیرند.

کمپانی مذکور پیش از این اعلام کرده بود، لباس مخصوصی با تم بازی مشهور Half-Life، بصورت بسته الحاقی برای نسخه Windows Edition بازی منتشر می‌شود و حال تمامی دارندگان PC قادرند این محتوا را بصورت رایگان دانلود کرده و اجرا کنند.

پیش از این، بسته الحاقی مذکور به عنوان یک انگیزه خرید بازی برای زمانی که چند ماه پیش به مدت محدودی در فروشگاه Steam عرضه شده بود، منتشر شد، گرچه اکنون لباس HEV شخصیت Gordon Freeman با توجه تقاضای زیاد بازیکنان، به صورت نامحدود برای همه به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

لباس مذکور هم اکنون در حالت‌های تک نفره و چند نفره گسترش دهنده نسخه Windows Edition بازی Final Fantasy XV موجود خواهد بود و علاوه بر وجود لباس مشهور HEV، این بسته الحاقی، عینک و دیلم مخصوص Gordon Freeman را هم شامل می‌شود.

نسخه Windows Edition بازی Final Fantasy XV هم اکنون برای پلتفرم PC و نسخه اصلی بازی برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One اجراست. همچنین نسخه Pocket Edition بازی برای سیستم عامل‌های IOS و Android موجود است.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط