بازی God Eater 3

تریلرهای جدیدی از بازی God Eater 3 به نمایش درآمد

اطلاعات جدید کمپانی Bandai Namco درمورد بازی طی رویداد اخیر در شهر توکیو

کمپانی ناشر Bandai Namco اخیرا طی یک مراسم پخش زنده در مراسم شهر توکیو، تریلرهای جدید از گیم‌پلی بازی God Eater 3 با سبک نقش آفرینی ژاپنی را برای هواداران سری، به نمایش گذاشت.

در تریلر نخست، با اجرای بازی بر روی پلتفرم PS4، شاهد حرکات اکشن قهرمان اصلی مونث بازی هستیم که با رقیب تازه معرفی شده خود طی اجرای دموی بازی در رویداد مذکور، یعنی Aragami Havakiri به مبارزه می‌پردازد.

پیش از شروع صحنات اکشن تریلر، شاهد حرکاتی با دو سلاح به نام‌های Biting Edge که به یک شمشیر و یک تبرزین تغییر شکل پیدا می‌کند و سلاح جدید Heavy Moon که به تیغه هلالی مانند و تبر دوتایی تبدیل می‌شود، هستیم. در طول مبارزه با Havakiri، شاهد سلاح جدید دیگری به نام Raygun هستیم که بعنوان یک سلاح گرم با برد بالا به بازی معرفی شد و با همکاری اولین استودیو سازنده از کمپانی Marvelous ساخته شده است.

در تریلر بعدی همچنین دو شخصیت heroine و Hugo به چشم می‌خورند که در سلول‌های خود قرار دارند. پس از آن، اکشن تریلر بازمی‌گردد و این بار در برابر یک Aragami به نام Anubis، که چند ماه پیش معرفی شد، رخ می‌دهد. در نهایت، برخی ویژگی‌های شخصی سازی سلاح و مهارت‌های بازی، به چشم می‌خورد که تمامی موارد مذکور را می‌توانید طی این تریلر در ادامه مطلب مشاهده کنید.

بازی God Eater 3 در تاریخی نامعین از سال جاری، برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC در ژاپن و غرب عرضه خواهد شد.

تریلرهای جدید بازی God Eater 3:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط