بازی Trailblazers

اطلاعات جدیدی از بازی Trailblazers به همراه تریلری منتشر شد

مسابقه‌ای هیجان انگیز و رنگارنگ

استودیو سازنده Rising Star Games به تازگی، تریلر جدیدی از گیمپلی بازی Trailblazers با سبک مسابقه‌ای و همکاری را منتشر کرد که طی آن بازیکنان با مشارکت یکدیگر برای پیروزی تلاش کرده و جالب توجه است که در طول مسابقه برای برنده شدن، به رنگ آمیزی مسیر حرکت خود می‌پردازند.

لازم به ذکر است، بازیکنان مسابقه‌ای هیجان انگیز و رنگارنگی را بوجود آورده و با استفاده از رنگ مخصوص به تیم خود، خطوطی پویا را در مسیر مسابقه ایجاد می‌کنند. اگر بازیکنان در مسیر خطوط رنگی مخصوص به تیم خود قرار گیرند، به افزایش سرعت اتومیبل‌های شناور آنها کمک می‌کند و ایجاد خطوط زنجیره‌ای دنباله دار با کمک هم تیمی‌ها، باعث افزایش سرعت همه اعضای تیم می‌شود. بازیکنان همچنین می‌توانند با رنگ آمیزی خطوط حریفان با رنگ خود، مسیر آنها را با رنگ خود پوشانده و از افزایش سرعت باز دارند. تریلر مذکور را می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

بازی Trailblazers حالت‌های مختلفی برای بازی دارد که از آنها می‌توان به حالات partner races ،solo mode و full story campaign اشاره کرد. بازیکنان همچنین می‌توانند با دوستان خود بصورت آفلاین و یا آنلاین بازی را اجرا کنند و یا در صفحه Steam بازی بصورت cross-platform به اجرای رقابت چند نفره از سرتاسر جهان بپردازند.

بازی مذکور در تاریخی نامعین از فصل بهار سال جاری، برای پلتفرم‌های PC ،Nintendo Switch ،Xbox One ،PS4 و Mac منتشر خواهد شد.

تریلر بازی Trailblazers:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط