جدول فروش هفتگی بریتانیا منتهی به ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت)

شروع قدرتمند God of War در هفته‌ اول انتشار

این هفته بازی God of War منتشر شد و با شروع قدرتمند خود توانست رتبه‌ی اول در جدول فروش بریتانیا را از آن خود کند. شماره‌ی جدید این بازی توانست به رکورد سریعترین فروش در این سری دست یابد. این رکورد قبلا در اختیار God of War 3 بود که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود. جایگاه اول بازی جدید Sony به این معناست که Far Cry 5 که ۳ هفته‌ی متوالی در صدر بود با یک پله سقوط به رتبه‌ی دوم جدول فروش بریتانیا تنزل پیدا کرده است.

مهمان جدید این هفته اما در اختیار بازی انحصاری دیگر PlayStation 4 یعنی Yakuza 6: The song of life است که برای اولین بار در خارج از ژاپن نیز منتشر شده است و در جایگاه سوم قرار گرفته است. رتبه‌ی سوم Yakuza 6: The song of life بهترین جایگاه این فرانچایز در جدول فروش تا به حال است.

عرضه شدن بازی‌های جدید به این معناست که جدول فروش بریتانیا در این هفته تغییرات زیادی نسبت به هفته‌ها‌ی گذشته داشته است. بازی FIFA 18 این هفته در جایگاه چهارم ایستاد و بازی‌های Mario Kart8 Deluxe و Super Mario Odyssey به ترتیب در جایگاه‌های پنجم و ششم ایستادند. توجه داشته باشید که در این لیست فروش فیزیکی بازی‌ها لحاظ شده است و فروش دیجیتالی مد نظر نیست.

در ادامه با جدول فروش هفتگی بریتانیا منتهی به ۲۱ آوریل با PSArena همراه باشید:

هفته گذشته هفته جاری نام بازی کمپانی سازنده
۱ GOD OF WAR SCEA SANTA MONICA
۱ ۲ FAR CRY 5 (UBISOFT (MONTREAL
۳ YAKUZA 6: THE SONG OF LIFE SEGA
۲ ۴ FIFA 18 EA CANADA
۳ ۵ MARIO KART 8 DELUXE NINTENDO
۸ ۶ SUPER MARIO ODYSSEY NINTENDO
۷ ۷ FALLOUT 4 BETHESDA
۵ ۸ PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS BLUEHOLE STUDIO
۱۲ ۹ THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD NINTENDO
۴ ۱۰ GRAND THEFT AUTO V ROCKSTAR NORTH

 

دسته بندی
اخبار بازیگزارش فروشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط