PUBG

بازی PUBG در آینده نقشه‌های بزرگتری را دریافت خواهد کرد

PUBG قرار است همچنان به بزرگتر شدن ادامه دهد

توسعه دهنده‌ی بازی Playerunknowns Battlegrounds یعنی Blue Hole همچنان قصد دارد به بزرگتر شدن بازی PUBG ادامه دهد و محتویات بیشتری را به این بازی اضافه کند. کارگردان PUBG یعنی آقای (برندون گرین) در مصاحبه‌ی خود با وبسایت Gamespot اعلام کرد، این استودیو قصد دارد نقشه‌‌های بزرگتر و کوچک بیشتری به این بازی بیافزاید.

آقای گرین در این مورد گفت:

ما می‌خواهیم زمین‌های بیشتری به بازی اضافه کنیم و اکنون می‌دانیم که نقشه‌های کوچک ۴ در ۴ برای مسابقات بتل رویال کوچکتر به خوبی جواب می‌دهد. بنابراین برنامه داریم در آینده نقشه‌های کوچکتر بیشتری را به بازی اضافه کنیم و در عین حال به نقشه‌های بزرگتر نیز فکر می‌کنیم. ایده‌ی اصلی ما این است که ببینیم چه نوع نقشه‌هایی برای این سبک مناسب‌تر هستند.

آقای گرین گفت قصد دارد امسال نقشه‌ی ۸ در ۸ بزرگتری را برای PUBG منتشر کند. در حال حاضر نقشه‌ی کوچک Savage در مرحله تست روی تست سرورهای این بازی قرار دارد و قرار است بعدا روی سرورهای اصلی بازی نیز قرار گیرد. این استودیو همچنین قرار است به دلیل درخواست بسیاری از بازیکنان، قابلیت انتخاب نقشه قبل از شروع بازی را نیز به این بازی اضافه کند.

اگر هنوز موفق به تجربه‌ی سبک بتل رویال نشده‌اید، می‌توانید این بازی را در این آخر هفته روی کنسول Xbox One تجربه نمایید. لازم به ذکر است نقشه‌ی Miramar که در گذشته برای دارندگان PC منتشر شده بود قرار است در ماه می (اردیبهشت) برای کنسول Xbox One نیز منتشر شود.

دسته بندی
اخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط