بازی GTA V

نسخه Premium Online Edition برای بازی GTA V معرفی شد

تلاش استودیو Rockstar Games برای جذب بازیکنان جدید

بازی GTA V ساخته استودیو سازنده Rockstar Games، حدود ۵ سال پیش منتشر شد و در حالی که بازیکنان زیادی را به خود جذب کرد، اما تا به امروز طبق جدول‌های فروش ماهانه، به تدریج از سرعت فروش آن کاسته شد.

حال طبق اطلاعات جدید کسب شده، نسخه جدیدی از بازی برای علاقمندانی که در این چند سال تاکنون موفق به تهیه بازی نشده‌اند، معرفی شد. نسخه مذکور با عنوان Premium Online Edition یک بازنگری کلی در بازی محسوب می‌شود و از امروز در فروشگاه‌ها با قیمت ۸۰ دلار برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One موجود بوده و هفته آینده برای پلتفرم PC بصورت دیجیتالی و با قیمت ۸۵ دلار عرضه خواهد شد.

نسخه ذکر شده، دارای داستان کامل بازی GTA V بوده و همچنین یک محتوای اضافی برای بازی Grand Theft Auto Online را شامل می‌شود. استودیو سازنده همچنین اعلام کرد، تمامی بروزرسانی‌های بازی همچون، Bikers ،Smuggler’s Run ،Gunrunning ،The Doomsday Heist و غیره، طی این نسخه قابل دسترس خواهد بود.

علاوه بر تمامی موارد مذکور، نسخه Premium Online Edition دارای ۱ میلیون دلار پول مجازی را برای خرید آیتم‌های درون برنامه‌ای و غیره به همراه بسته الحاقی Criminal Enterprise Starter است.

بازی GTA V هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox 360 ،PS3 ،Xbox One ،PS4 و PC  قابل اجراست.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشندسته‌بندی نشدهکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط