بازی The Division

کارگردان فیلم اقتباسی از بازی The Division معرفی شد

ورود کارگردان Deadpool 2 به پروژه فیلم مورد انتظار

بازی The Division با نمایی از آینده پسا آخرالزمان خود در شهر نیویورک، بازیکنان و هواداران زیادی را به سمت خود کشاند و تاکنون بعنوان یکی از عناوین برتر و مشهور کمپانی Ubisoft به شمار می‌رود.

پروژه ساخت یک فیلم سینمایی براساس بازی مذکور، ذهن بسیاری از علاقمندان را به خود جلب کرده بود و حال با مشخص شدن یک کارگردان برای این فیلم اقتباسی، این پروژه دوباره احیاء شد.

به تازگی طی مجله ورایتی، دیوید لیچ (David Leitch)، به عوامل سازنده فیلم The Division پیوست تا سمت کارگردانی آن را به عهده گیرد. از کارهای برجسته لیچ می‌توان به فیلم Atomic Blonde که سال گذشته اکران شد اشاره کرد. او همچنین کارگردانی فیلم مورد انتظار Deadpool 2 را هم بر عهده دارد و ماه آینده شاهد اکران آن خواهیم بود. شایان ذکر است، لیچ در پروژه اسپین-آف سری Fast and the Furious با نقش آفرینی Dwayne Johnson و Jason Statham نقش خواهد داشت.

پیش از این، استیفن گاگهان (Stephen Gaghan)، وظیفه کارگردانی فیلم اقتباسی مذکور را برعهده داشت و پس از ترک کردن پروژه در ماه ژانویه ۲۰۱۷، حال لیچ جایگزین او شد. تا بحال حضور ستارگانی چون Jake Gyllenhaal و Jessica Chastain در این فیلم تایید شده است و در حالی که تاریخ دقیق اکران فیلم مشخص نشده، اما با پیش بینی روند ساخت فیلم، در تاریخی نامعین از سال ۲۰۱۹ باید شاهد اکران آن باشیم.

بازی The Division هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC قابل اجراست و انتظار می‌رود بازی The Division 2 در رویداد E3 2018 معرفی شود.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار سینماایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط