بازی The Elder Scrolls Online

تریلر جدید گسترش دهند Summerset بازی The Elder Scrolls Online منتشر شد

گسترده ترین گسترش دهنده بازی

کمپانی ناشر Bethesda Softworks به تازگی تریلر جدیدی از چهارمین گسترش دهنده بازی The Elder Scrolls Online با سبک نقش آفرینی چند نفره را به نمایش گذاشت.

تریلر مذکور برروی تنظیمات جدید بازی در گسترش دهنده مورد انتظار در سرزمین بزرگ Summerset را نشان می‌دهد. جزایر این سرزمین در جنوب غربی Tamriel و در غرب Valenwood قرار دارد و در حالی که دارای مناظری چشم گیر و زیباست، نیرویی تاریک درون آن نهفته است و جامعه High Elf را تهدید می‌کند. علاوه بر این، گسترش دهنده Summerset، باری دیگر شرایط حضور بازیکنان در سرزمین fertile land که اولین بار در بازی The Elder Scrolls: Arena وجود داشت را فراهم کرده است.

طبق گفته کمپانی Bethesda، گسترش دهنده مذکور دارای مناطقی وسیع‌تر از گسترش دهنده‌های پیشین بوده و تازه واردان قادرند در جنگل‌های متراکم، تالاب‌های گرمسیری و غارهای مرجانی باستانی موجود در آن به جستجو بپردازند.

شایان ذکر است، بازیکنان در محتوای جدید قادر خواهند بود به کارهای جدید و هیجان انگیزی چون، جستجوی جامعه سری Mage ها واقع در island os Atraeum، فتح بلندترین قله شهر Cloudrest در Summerset و از بین بردن گروهی از دشمنان در محاکمه دادرسی با همکاری بازیکنان دیگر تا ظرفیت ۱۱ نفر، بپردازند.

گسترش دهنده Summerset از بازی The Elder Scrolls Online در تاریخ ۳۱ اردیبهشت (۲۱ می) برای پلتفرم PC و در تاریخ ۱۵ خرداد (۵ ژوئن) برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

تریلر جدید از گسترش دهند Summerset بازی The Elder Scrolls Online:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط