بازی Heroes of the Storm

اطلاعات بروزرسانی جدید بازی Heroes of the Storm منتشر شد

این بروزرسانی در مرحله آزمایشی قرار دارد تا قهرمان جدید Deckard Cain را معرفی کند

طبق اطلاعات جدید، آخرین بروزرسانی بازی Heroes of the Storm ساخته کمپانی Blizzard، از هم اکنون تا تاریخ ۳ اردیبهشت (۲۳ آوریل) در مرحله آزمایشی عمومی قرار خواهد داشت تا از قهرمان جدید بازی رونمایی شود.

شخصیت Deckard Cain از بازی نقش آفرینی اکشن Diablo، در رده قهرمانان پشتیبان قرار داشته و به داشتن ابزاری عالی و توانایی دوام آوردن در بازی، معروف است. او قادر به اعمال آسیب بالا به حریفان نیست و به همین علت، بازیکنان در نقش Deckard Cain بهتر است با قهرمانی دیگر همکاری کنند. وی بدلیل داشتن صفات خاص قهرمانانه و استعدادهای قابل توجه، می‌تواند تا ۱۰ زره armor را کسب کرده و هنگامی که به متحدان خود نزدیک است، تا ۵۰ درصد از قابلیت‌های اولیه خود را بازسازی کند.

قابلیت‌های اولیه Deckard Cain، شامل معجون التیام بخش، مکعب افراطی و طومار مهر و موم شده است که او را قهرمانی برای کنترل جمعیت در مبارزات تیمی و همچنین التیام بخشیدن به متحدان، تبدیل می‌کند.

شایان ذکر است، از دو قابلیت قهرمانی او، میتوان به Stay Awhile and Listen که طی آن حریف را به مدت سه ثانیه به خواب می‌برد و Lorenado که دشمنان در حال یورش به سمت خود را به اطراف پرت می‌کند، اشاره کرد.

بروزرسانی مذکور، شامل متعادل‌تر شدن برخی شخصی‌تها، بهبود رابط‌های کاربری، رفع مشکلات فنی و غیره نیز است. بازی Heroes of the Storm هم اکنون برای پلتفرم PC قابل اجراست.

دسته بندی
اخبار بازیکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط