بازی Street Fighter V

شخصیت جدید نسخه Arcade بازی Street Fighter V معرفی شد

معرفی شخصیت Falke به همراه تریلر مخصوص

کمپانی Capcom سال گذشته اعلام کرد، شش شخصیت جدید به سومین سیزن پس نسخه Arcade بازی Street Fighter V اضافه خواهند شد. حال یکی از این شخصیت‌های جدید، Falke نام دارد و تریلری جدید جهت معرفی او منتشر شد.

طبق اطلاعات منتشر شده از کمپانی مذکور، شخصیت Falke اولین بار بعنوان یک کلون از M. Bison که در تریلر هم حضور دارد، ساخته شده بود. پس از آزمایشات سخت توسط شخصیت Shadaloo بر روی او، Falke قادر به القا کردن قدرت دیوانه کننده خود به اشیاء مختلف مانند چوب دستی خود بنام Harmony، شده و سپس توسط شخصیت Ed از Shadaloo فراری داده شد.

Falke علاوه بر در اختیار داشتن برتری سلاح بلند Harmony، قادر است از قدرت دیوانه کننده خود به روش‌های مختلفی استفاده کند. زمانی که یکی از دکمه‌های ضربه توسط بازیکنان فشرده و نگه داشته شود، قدرت وی ذخیره شده و بسته به حالت بازیکن بصورت ایستاده، نشسته و معلق بودن در هوا، قادر است به سه حالت مختلف آن را آزاد کرده و ضربات مخصوصی را به دشمنان وارد کند.

شخصیت مذکور در تاریخ ۲ اردیبهشت (۲۴ آوریل) یا قیمت ۶ دلار عرضه خواهد شد و همچنین با پرداخت ۱۰۰ هزار پول مجازی بازی، قابل دسترسی است. نسخه Arcade بازی Street Fighter V هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4 و PC قابل اجراست.

تریلر معرفی شخصیت Falke در نسخه Arcade بازی Street Fighter V:

دسته بندی
اخبار بازیپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط