انحصاری

تمام بازی هایی که در این هفته (۲۱ تا ۲۵ آوریل) منتشر خواهند شد

در این مطلب نگاه کوتاهی به این بازی ها خواهیم داشت

این هفته، هفته‌ی انحصاری هاست و بازی‌های قابل توجهی منتشر خواهند شد. بازی‌ Yakuza 6: The Song of Life بلاخره بعد از مدت‌ها برای دارندگان کنسول PlayStation 4 خارج از ژاپن منتشر می‌شود. همانطور که احتمالا می‌دانید بازی انحصاری بزرگ دیگری نیز این هفته برای PlayStation 4 منتشر می‌شود و نام این بازی چیزی نیست جز God of War. کمپانی Nintendo نیز بازی انحصاری مقوایی و جالب و متفاوت خود یعنی Nintendo Labo را برای کنسول سوییچ عرضه خواهد کرد. برای کنسول سوییچ یک پورت از بازی ریسینگ BAFL: Brakes Are For Losers که دارای زاویه‌ی دوربین Top Down است نیز منتشر می‌شود. کنسول Xbox One نیز این هفته بازی Don’t Starve Mega Pack را دریافت خواهد کرد.

در ادامه با PSArena همراه باشید تا نگاهی کوتاه به این بازی‌ها داشته باشیم:

Yakuza 6: The Song of Life
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین
پلتفرم: PlayStation 4

چپتر بعدی از زندگی Kazuma Kiryu نشان می‌دهد که وی بخاطر بزرگ کردن دختر کوچک دوستش که مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به کما رفته است باید زندگی خلافکاریش را کمرنگ‌تر کند. در این بازی مانند همیشه باید به مبارزات خیابانی بپردازید که برای تنوع، مینی‌گیم‌های جالبی نیز درون قرار داده شده است. همانطور که در بالا گفته شد، بازی Yakuza 6: The Song of Life برای نخستین بار برای دارندگان کنسول PS4 در خارج از ژاپن منتشر خواهد شد.

 

BAFL: Brakes Are For Losers
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین
پلتفرم: Switch

اگر به دنبال یک بازی ریسینگ اتوموبیل‌رانی هیجان‌انگیز با زاویه‌ی دوربین Top Down (بالا به پایین) برای کنسول سوییچ هستید، بازی BAFL برای شما ساخته شده است. این بازی گزینه‌های زیادی را برای رقابت با دوستانتان رو‌به‌روی شما قرار می‌دهد‌. علاوه بر حالت آنلاین، می‌توانید با ۹ نفر از دوستانتان به صورت محلی به انجام این بازی بپردازید یا به بخش Time Attack رفته و رکورد بازیکنان دیگر را از لحاظ زمانی جا‌به‌جا کنید. جالب است بدانید نام‌گذاری این بازی به هیچ‌وجه برای شوخی نیست و ماشین‌های درون بازی واقعا ترمز نمی‌گیرند.

 

Don’t Starve Mega Pack
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین
پلتفرم: Xbox One

چندین سال از عرضه‌ی بازی Don’t Starve میگذرد و این بازی برای بسیاری از پلتفرم‌های گیمینگ عرضه شده است. حال این بازی به همراه تمام محتویات و بسته‌های الحاقی منتشر شده برای کنسول Xbox One نیز منتشر خواهد شد. Don’t Starve Mega Pack علاوه بر بازی اصلی، بخش دونفره‌ و گسترش‌دهنده‌های Giants و Shipwrecked را نیز با خود به همراه دارد. زنده ماندن در این بازی کار ساده‌ای نیست اما انتشار این عنوان دوست داشتنی با تمام محتویات عرضه شده‌اش قطعا ارزش تجربه کردن را دارد.

 

Nintendo Labo
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین
پلتفرم: Switch

خلاقیت کمپانی Nintendo همیشه زبانزد بوده است. این کمپانی این بار نیز دست به خلاقیت زده است و قرار است یک بازی جانبی برای کنسول محبوبش یعنی Switch منتشر کند. روند این بازی به این صورت است که به وسیله‌ی مقواها و طرح‌هایی که به شما داده می‌شود اجسامی را به وسیله‌ی ترکیب این مقواها با کنسول سوییچ می‌سازید. Nintendo Labo می‌تواند لحظات خوبی را برای شما، دوستان و خانواده‌ی‌تان رقم بزند.

 

God of War
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین
پلتفرم: PlayStation 4

کریتوس این بار در نقش یک پدر بازگشته و حالا صاحب یک پسر به نام آترئوس است. نسخه‌ی جدید God of War تغییرات گسترده‌ای به خود دیده است، از دوربین بازی گرفته تا رفتار کریتوس و نوع سلاح‌هایش دست خوش تغییر شده‌اند ولی این تغییرات نه تنها منفی نبوده بلکه باعث استقبال گسترده‌ی منتقدین نیز شده است. این بار بر خلاف سه نسخه‌ی قبلی که در یونان جریان داشت باید به ماجراجویی در دنیای نورس و تکه پاره کردن خدایانش بپردازیم.

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط