بازی The Crew 2

بازی The Crew 2 طی یک تریلر اتومبیل جدیدی را معرفی کرد

معرفی Renault Megane R.S. 2018 به همراه اطلاعات اتومبیل

بازی The Crew 2 به تازگی تریلر گیم پلی جدیدی را دریافت کرد و طی آن یک اتومبیل جدید قابل استفاده برای بازیکنان در بازی، معرفی شد و این اتومبیل Renault Megane R.S. 2018 است.

کمپانی Ubisoft به تازگی در وبسایت رسمی بازی اعلام کرد، با همکاری سازندگان در تلاشند تا پیش نمایشی از تمامی وسایل نقلیه موجود در بازی را تهیه کرده و به نوبت ارائه کنند و هم اکنون با نمایش مدل Megane R.S، قصد دارند، اولین نمایش از اتومبیل‌های سری Motorsports را اجرا کنند.

در این تریلر، موضوع سرعت، اهمیت بالاتری را به خود اختصاص داده است. در حالی که ویدیو با یک موسیقی ملایم فرانسوی آغاز می‌شود، به یک باره صحناتی هیجان انگیز از حرکات نمایشی Megane R.S به نمایش گذاشته می‌شود. علاوه بر ویژگی‌هایی چون مجهز بودن به موتور توربوشارژ و تزریق مستقیم سوخت، کمپانی Ubisoft خاطر نشان کرد، این اتومبیل، در گردش‌ها با سرعت بالا، ثبات بسیار فوق العاده‌ای دارد که این امر باعث می‌شود، این اتومبیل برای رقابت و مسابقه بسیار مناسب باشد.

بازی The Crew 2 در تاریخ ۸ تیر (۲۹ ژوئن) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد و اعضای Gold Edition در فروشگاه Ubisoft Store سه روز زودتر بازی را دریافت خواهند کرد.

تریلر جدید بازی The Crew 2:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط