بازی Star Wars Battlefront 2

بروزرسانی جدید بازی Star Wars Battlefront 2 با نام Night on Endor معرفی شد

حالت جدید، آیتمهای cosmetic تازه و بازگشت پول مجازی کریستالی

استودیو سازنده EA DICE به تازگی بروزرسانی جدید بازی Star Wars Battlefront 2 با نام Night on Endor را معرفی کرد. بروزرسانی مذکور همانند بروزرسانی‌های پیشین، آیتم‌های cosmetic، یک حالت جدید و موارد دیگری را به بازی افزود.

اولین و مهم‌ترین تغییر در بازی طی این بروزرسانی، اضافه شدن حالت جدیدی بنام Ewok Hunt است. این حالت، درگیری‌ها و اتفاقات رخ داده طی رویداد Battle of Endor که در فیلم Star Wars: Return of the Jedi هم دیده شد، را بازسازی می‌کند. در این حالت، یک تیم کاملا به سربازهای Stormtroopers و تیم دیگر، به نیروهای Ewoks مجهز خواهند بود و زمانی که یکی از سربازان Stormtroopers توسط یکی از اعضای تیم Ewoks کشته شود، آن سرباز بعنوان نیروی جدید Ewoks احیا خواهد شد. این رقابت زمانی پایان خواهد یافت که تیم Ewoks تمامی سربازان امپراتوری را نابود کنند یا سربازان امپراتوری تا پایان استخراج fuzzballs از آنها در مقابل نابودی مراقبت کنند.

علاوه بر موارد مذکور، در این بروزرسانی شاهد بازگشت پول مجازی کریستال‌ها هستیم که از بازی حذف شده بود و تنها با پرداخت پول واقعی بدست می‌آیند. بازیکنان از کریستال‌ها تنها برای کسب آیتم‌های cosmetic استفاده کنند. همچنین بازیکنان به آیتم‌های جدیدی از دسته cosmetic دسترسی خواهند داشت که برگرفته شده از Endor Han و Endor Leia در فیلم Return of the Jedi است.

بروزرسانی Night on Endor در تاریخ ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل) برای تمامی پلتفرم‌ها قابل دسترسی خواهد بود. بازی Star Wars Battlefront 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC قابل اجراست.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط