State of Decay 2

محتوای نسخه‌ کالکتور بازی State of Decay 2 مشخص شد

محتوای این نسخه شامل آیتم های جذابی از اعضای بدن زامبی ها است

بلاخره هفته‌ی گذشته بازی State of Decay 2 به صورت رسمی تاریخ انتشار دریافت کرد. به دنبال اعلام تاریخ انتشار این بازی، Microsoft نسخه‌ی کالکتور و جذاب عنوان مذکور را نیز معرفی کرد.

بنابر اعلام مایکروسافت، برای این ورژن از بازی State of Decay 2, علاوه بر بازی اصلی، یک عدد استیل بوک اختصاصی، یک ماسک زامبی از جنس لاستیک و یک فلش درایو شبیه شصت انسان در نظر گرفته شده است. علاوه بر موارد مذکور، برای نسخه‌ی کالکتور این بازی، یک پایه به شکل مغز انسان برای قرارگیری استیل بوک روی آن نیز عرضه خواهد شد.

هم اکنون امکان پیش خرید نسخه‌ی کالکتور بازی State of Decay 2 با قیمت ۶۹.۹۹ دلار وجود دارد. اما اگر محتوای این نسخه توجه شما را جلب نکرد (هرچند امکان خرید این نسخه برای اکثر ایرانیان وجود ندارد) می‌توانید نسخه‌ی استاندارد این عنوان را با قیمت ۲۹.۹۹ دلار و نسخه‌ی آلتیمیت را با قیمت ۴۹.۹۹ دلار خریداری کنید‌. به علاوه، بازی مذکور از روز اول انتشار روی سامانه‌ی Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده‌ از محتوای نسخه‌ی کالکتور این عنوان را در زیر تماشا کنید. بازی State of Decay 2 دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای نیز است و در تاریخ ۲۲ می ۲۰۱۸ (اول خرداد ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسکامپیوتر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط