Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves ماموریتی واقعی را به بازیکنان معرفی کرد

کمپانی Microsoft جایزه‌ای بسیار ارزنده در قبال برنده شدن در ماموریت تیمی در نظر گرفت

کمپانی Microsoft یک ماموریت واقعی را برای بازی Sea of Thieves به مناسبت انتشار آن در نظر گرفته است که طی آن بازیکنان در فضای دیجیتالی و فیزیکی به رقابتی مهیج پرداخته و خود را برای دریافت جایزه‌ی ارزشمند، ۴ موز طلایی ۱۸ عیار، به ارزشی بیش از ۱۰۰ هزار دلار آماده خواهند کرد.

این ماموریت در تاریخ ۲۸ اسفند (۱۹ مارس) آغاز خواهد شد و شرکت در آن نیازمند تیم‌های ۴ نفره است و در این ماموریت بازیکنان باید در مجموع ۱۵ معما را طی سه روز حل کنند. شایان ذکر است، معماهای ماموریت، نه تنها فکری هستند، بلکه بازیکنان باید به دنبال سرنخ‌هایی بصورت آنلاین و همچنین در مکان‌هایی در اطراف جهان، همچون کی وست در فلوریدا، لندن در بریتانیا، برلین در آلمان، سیدنی در استرالیا، پاریس در فرانسه و همچنین کانادا به جستجو بپردازند.

معماها در وبسایت مربوطه ارسال خواهد شد و اولین گروه از هر کشور که به سوالات معماهای طرح شده پاسخ صحیح را ارسال کند، به مرحله نیمه نهایی راه خواهد یافت. نیمه نهایی در تاریخ ۲ فروردین (۲۲ مارس) آغاز می‌شود و تنها شامل یک سرنخ قابل کشف خواهد بود. بازیکنان علاوه بر رقابت بر سر این جایزه بزرگ، در طول ماموریت قادرند جوایز نقدی دیگری را نیز کسب کنند.

بازی Sea of Thieves در تاریخ ۲۹ اسفند (۲۰ مارس) برای پلتفرم‌های Xbox One و PC قابل دسترس خواهد بود.

ویدیویی از جایزه ماموریت بازی Sea of Thieves:

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاتریلرکامپیوتر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط