بازی Warhammer Vermintide 2

فروش بازی Warhammer Vermintide 2 به ۵۰۰ هزار نسخه رسید

موفقیتی چشم گیر تنها طی چهار روز از انتشار

استودیو سازنده Fatshark در نهایت بازی Warhammer Vermintide 2 با سبک اکشن را پس از انتشار چند نسخه بتا، در تاریخ ۱۷ اسفند (۸ مارس) منتشر کرد و حال سازندگان از موفقیت چشم گیر این عنوان خبر دادند.

طی اعلام آمار جدید، از ابتدای زمان عرضه، تا بحال بیش از ۵۰۰ هزار نسخه از بازی مذکور، فقط در مدت ۴ روز از انتشار برای پلتفرم PC، به فروش رسیده است.

این آماربه دلیل رقم بالایی در مدت زمانی بسیار کم از یک استودیوی کوچک، به نوبه خود شگفت انگیز است و برای هر بازی، یک رقم بسیار بالایی محسوب می‌شود. بازی Warhammer Vermintide 2 یک دنباله برای فرانچایز Warhammer و یک بازی چند نفره است و بازیکنان زیادی را از ابتدا به خود جذب کرده بود. استودیو سازنده علاوه بر اعلام این ارقام، آمار دیگری از بازی را هم خاطر نشان کرد.

از زمان انتشار، بازیکنان بیش از ۵۰ میلیارد دشمن را نابود کرده و در مجموع حدود ۲۰۴ میلیون دقیقه را صرف تماشای ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده از بازی، در سرویس Twitch کرده‌اند.

بازی Warhammer Vermintide 2 هم اکنون برای پلتفرم PC قابل اجرا بوده و در تاریخی نامعین از سال جاری، برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوتر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط