بازی The Sims4

اطلاعاتی از گسترش دهنده جدید بازی The Sims4 منتشر شد

عنوان Get to Work برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One محتوای جدیدی را به همراه دارد

به تازگی اطلاعات جدیدی از گسترش دهنده‌ی بازی The Sims4 با عنوان Get to Work، منتشر شد. براساس این اطلاعات، دارندگان پلتفرم‌های PS4 و Xbox One طی محتوای جدید بازی قادر خواهند بود، تمامی شخصیت‌های خود را به هنگامی که به کار مشغولند، بصورت فعال کنترل کنند.

حال اگر بازیکن، دکتری باشد که برای نجات زندگی تلاش می‌کند، کارآگاهی که به دنبال حل یک پرونده است و یا دانشمندی که برای اختراع یک چیز تازه و شگفت انگیز، در حال آزمایش و برنامه ریزی است، می‌تواند در طول فرایند، آنها را کنترل کند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند با کسب علم درمورد مشاغلی چون آشپزی، عکاسی و غیره، به خلق و شخصی سازی تجارت های خرده فروشی دست بزنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شایان ذکر است، بازی The Sims4 یک محیط شبیه ساز زندگی واقعی است که در آن هر کسی می‌تواند با خلق شخصیت‌های مطلوب، به یک زندگی دلخواه دست بزند. این بازی در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم PC و سال ۲۰۱۵ برای سیستم عامل Mac منتشر شد. چند سال بعد نسخه‌های PS4 و Xbox One بازی نیز به عرضه درآمد.

گسترش دهنده‌ی بازی The Sims4 برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One در تاریخ ۲۹ اسفند (۲۰ مارس) به قیمت ۴۰ دلار قابل خریداری خواهد بود. دارندگان PC هم اکنون قادر به تهیه و اجرای این گسترش دهنده هستند.

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوتر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط