Netflix

Netflix و باراک اوباما قصد ساخت شوی تلوزیونی جدیدی را دارند

این شوی تلوزیونی به جای مسائل سیاسی بیشتر روی داستان‌ های الهام بخش تمرکز خواهد داشت

طبق اطلاعات منتشر شده در فضای اینترنت، شبکه‌ی Netflix و رئیس جمهور سابق ایالات متحده‌ی آمریکا یعنی باراک اوباما قصد ساخت شوی تلوزیونی جدیدی را دارند. مجله‌ی New York Times اعلام کرد که که آقای اوباما در حال انجام مذاکرات پیچیده‌ای برای ساخت چند قسمت شوی تلوزیونی پر سر و صدا با همکاری شبکه‌ی Netflix است. New York Times این اخبار را از منابع نامشخصی منتشر کرده است.

در هر صورت، این شبکه باید مبلغی را به باراک اوباما و همسرش میشل اوباما پرداخت کند ولی مقدار این مبلغ اعلام نشده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده‌، شوی تلوزیونی آقای اوباما قرار است روی داستان‌های الهام بخش به جای مسائل سیاسی و پاسخگویی به انتقادات آقای ترامپ تمرکز داشته باشد.

مشاور ارشد سابق آقای اوباما یعنی آقای اریک اسکولتز در این رابطه به New York Times گفت، “آقا و خانوم اوباما همیشه به قدرت داستان‌گویی برای الهام بخشیدن به دیگران ایمان داشته‌اند.” همینطور که مشخص است آن‌ها قصد دارند در شوی تلوزیونی Netflix همین مسیر را برای الهام بخشیدن و امید دادن به دیگران ادامه دهند.

با این حال جزئیات این شوی تلوزیونی به طور دقیق اعلام نشده است، ولی نیویورک تایمز اعلام کرد که تمرکز آقای اوباما در این برنامه بیشتر درمورد مسائلی مثل مراقبت‌های بهداشتی، مهاجرت و سیاست خارجی است. خانوم میشل اوباما نیز مانند زمانی که در کاخ سفید به عنوان بانوی اول آمریکا مشغول به فعالیت بود، به مسائلی مثل تغذیه و سلامتی می‌پردازد. علاوه بر این موارد ممکن است مستند‌ها و برنامه‌های دیگری نیز طبق باور‌ها و ارزش‌های مهم برای آقای اوباما برای شبکه‌ی Netflix ساخته شود.

آقای اوباما پیش از این نیز در نخستین قسمت از شوی تلوزیونی جدید این شبکه با مجری‌گری دیوید لترمن به نام My Guest Needs No Introduction حضور داشته است.

طبق اخبار منتشر شده، پیش از شبکه‌ی Netflix, آمازون و اپل نیز علاقه‌مند به ساخت برنامه با همکاری آقای اوباما بوده‌اند.

شبکه‌ی استریم Netflix برنامه دارد تا پایان سال ۲۰۱۸ به تعداد ۷۰۰ برنامه‌‌ی تلوزیونی اورجینال دست یابد و برای این مقصود ۸ میلیارد دلار هزینه کرده است. شوی تلوزیونی اوباما یکی از این برنامه‌ها خواهد بود.

دسته بندی
اخباراخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط