Nintendo Direct

Nintendo Direct: تمامی اخبار منتشر شده در این رویداد

این رویداد شامل خبرهای خوب بسیاری برای طرفداران Nintendo بوده است

اخیرا رویداد Nintendo به نام Nintendo Direct در ماه مارس برگذار شد. این کمپانی اطلاعات زیادی در مورد بازی‌ها و برنامه‌های آینده‌ی خود منتشر کرد. شاید مهم‌ترین عنوان جدید معرفی شده در این مراسم بازی ورزشی Mario Tennis Aces باشد. در این رویداد بازی‌هایی نیز برای کنسول دستی ۳DS معرفی شدند. از جمله این بازی‌ها می‌توان به بازی Captain Toad، کالکشن بازی WarioWare و بازسازی بازی Luigi’s Mansion اشاره کرد.

به هر حال اگر کنجکاو هستید که به صورت کامل از اخبار و بازی‌هایی که در این مراسم معرفی شدند مطلع شوید، به جای درستی آمده‌اید.

با ما همراه باشید تا به بررسی کامل اخبار Nintendo Direct در ماه مارس سال ۲۰۱۸ بپردازیم:

 

اخبار کنسول دستی ۳DS

بازی Warioware Gold | انتشار در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷

مانند بازی Mario Party: The Top 100 این بازی نیز کلکسیونی از ۳۰۰ بازی بازی برتر کوچک در یک پکیج است. در این پکیج هر دو حالت کلاسیک و مدرن بازی‌ها قرار دارند و از تمام قابلیت‌های ۳DS مانند میکروفون و صفحه‌ی لمسی این کنسول بهره می‌برند.

 

بازی Dillon’s Dead Heat Breakers | انتشار در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۷

آخرین شماره از این بازی وسترنی، به شما اجازه خواهد داد از کاراکتر Mii خود به عنوان یک تیرانداز استفاده کنید و با بازیکنان دیگر تیم تشکیل دهید. یک دموی قابل بازی نیز در تاریخ ۲۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۷ برای این عنوان منتشر خواهد شد.

 

بازسازی بازی Luigi’s Mansion | تاریخ انتشار در سال ۲۰۱۸

این بازی بازسازی از نسخه‌ی کلاسیک کنسول گیم‌کیوب است که موارد اضافی مثل یک مینی مپ به پایین صفحه نمایش و حالتی جدید به نام Boss Rush را به این عنوان اضافه می‌کند.

 

اخبار کنسول Nintendo Switch

بازی Okami HD Switch | تاریخ انتشار در تابستان ۲۰۱۸

بازسازی HD بازی Okami به کنسول سوییچ خواهد آمد. این عنوان از قابلیت‌‌های این کنسول مانند صفحه‌ نمایش لمسی در حالت دستی و از کنترل‌های حرکتی این کنسول در حالت داک و تبلت، استفاده می‌کند.

 

آمیبو‌های بازی Dark Souls و بتای تست شبکه‌ برای این بازی | ۴ خرداد سال ۱۳۹۷

یکی از بزرگترین سورپرایز‌ها در رویداد ژانویه‌ی Nintendo Direct معرفی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dark Souls 1 برای کنسول Switch بود. در رویداد ماه مارس نیز خبر‌های بیشتری برای طرفداران Dark Souls مانند عرضه شدن مجسمه‌های آمیبوی شخصیت‌های این بازی و بتای تست شبکه در تاریخی قبل از انتشار عنوان مذکور منتشر شد.

 

بازی Sushi Striker: The Way of the Sushido | تاریخ انتشار در ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

این عنوان یک بازی سرعتی و چند نفره‌ی آنلاین است. هدف این بازی چیدن بشقاب‌های سوشی هم شکل روی یکدیگر و پرتاب آن‌ها به سمت حریف است. Sushi Striker: The Way of the Sushido به صورت همزمان برای کنسول ۳DS نیز منتشر خواهد شد.

 

بازی Ocotopath Traveler | تاریخ انتشار ۲۲ تیر ۱۳۹۷

در رویداد Nintendo Direct دو کاراکتر جدید از این بازی معرفی شدند. کاراکتر نخست یک بازرگان به نام Tressa است و کاراکتر دوم یک داروساز است که Alfyn نام دارد. نسخه‌ی ویژه‌ی این عنوان نیز شامل یک نقشه، یک کتاب، یک دیسک و یک سکه‌ از پول رایج درون بازی با نام Replica به صورت فیزیکی است.

 

بازی Travis Strikes Again: No More Heroes | سال ۲۰۱۸

این بازی مورد انتظار، دنباله‌ای بر بازی No More Heroes است و شامل ۷ عدد بازی ورزشی متفاوت می‌شود که می‌توان به صورت چند نفره به تجربه آن‌ها پرداخت. عنوان مذکور از سنسور‌های حرکتی کنترلر Joy Con به خوبی بهره می‌برد.

 

بازی Captain Toad: Treasure Tracker | تاریخ انتشار ۲۲ تیر ۱۳۹۷

این بازی فوق‌العاده در سبک پازل و معمایی قرار دارد. بازی مذکور فضایی شبیه Super Mario Odyssey دارد و در شهری به نام New Donk City دنبال می‌شود. همچنین می‌توانید از Joy Con های کنسول سوییچ به صورت جداگانه برای دو نفره بازی کردن این عنوان استفاده کنید، به عنوان مثال شما کنترل شخصیت Toad را با یکی ازجوی کان‌ها به عهده می‌گیرید و دوست شما به سمت دشمنان شلغم پرتاب می‌کند‌. نسخه‌ی ۳DS این بازی نیز از هر دو صفحه نمایش این کنسول بهره می‌برد.

 

بازی Undertale | تاریخ نامشخص

این بازی پورتی از بازی محبوب Undertale است که در تاریخ نامعلومی برای سوییچ منتشر خواهد شد.

 

Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy | تاریخ انتشار ۱۹ تیر ۱۳۹۷

به دنبال انتشار موفق این بازی روی کنسول PlayStation 4, حال Activision قصد انتشار بازسازی Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy برای کنسول سوییچ را دارد.

 

بازی Little Nightmares: Complete Edition | تاریخ انتشار ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

نسخه‌ی کامل بازی ترسناک و معمایی Little Nightmare در ماه می برای کنسول سوییچ نیز منتشر خواهد شد‌. این بازی شامل تمام بسته‌های الحاقی تا کنون منتشر شده نیز می‌شود‌. همچنین ماسک ویژه‌ای برای کاراکتر اصلی بازی در نظر گرفته شده است که می‌توان آن را با اسکن آمیبوی پک من به بازی افزود.

 

بازی South Park: The Fractured But Whole | تاریخ انتشار ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

بازی محبوب South Park: The Fractured But Whole برای کنسول Nintendo Switch نیز عرضه می‌شود. علاوه بر بازی اصلی می‌توانید تمام بسته‌های الحاقی این عنوان را به صورت جداگانه یا به صورت یک پک خریداری کنید.

 

تورنومنت آنلاین بازی Arms | تاریخ برگذاری ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

پلیر‌های بازی Arms می‌توانند به رقابت در تورنومنت باز و آنلاین این بازی در تاریخ مذکور بپردازند. ۹ بازیکن برتر این رقابت‌ها می‌توانند در فینال این عنوان در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ شرکت کنند.

 

بازی Hyrule Warriors: Definitive Edition | تاریخ انتشار ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

طرفداران بازی انحصاری کنسول WiiU یعنی Hyrule Warriors می‌توانند این عنوان را روی کنسول Nintendo Switch نیز تجربه کنند. بازی مذکور شامل تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده مثل نقشه‌ها، مراحل و کاراکتر‌های اضافی نیز می‌شود. بازیکنان می‌توانند این بازی را با یک کنسول سوییچ به صورت دو نفره‌ و آفلاین نیز تجربه کنند.

 

بازی Mario Tennis Aces | تاریخ انتشار ۱ تیر ۱۳۹۷

این بازی دارای تم ورزشی است که در آن کاراکتر‌های دنیای بازی Mario به رقابت تنیس می‌پردازند. همانطور که انتظار می‌رود بازی مذکور از تمام قابلیت‌های کنسول سوییچ بهره‌ خواهد برد.

 

بازی Splatoon 2 Ver. 3.0 | تاریخ انتشار فروردین ۱۳۹۷

آپدیت جدید بازی Splatoon 2 در ماه آوریل سال جاری میلادی منتشر خواهد شد که لوازم جنگی، مراحل و Octoling های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. بسته‌ی الحاقی پولی دیگری نیز در تابستان برای این بازی منتشر خواهد شد که مراحل تک نفره‌ی تازه‌ای را به بازی می‌افزاید.

 

بازی Super Smash Bros نسخه‌ی سوییچ | تاریخ انتشار در سال ۲۰۱۸

بازی مبارزه‌ای محبوب Super Smash Bros با یک تریلر زیبا در مراسم Nintendo Direct معرفی شد‌ که انتظارات برای انتشار این عنوان را سخت میکند. این بازی در تاریخ نامعلومی در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

دسته بندی
مطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط