Xbox Live Gold

برنامه Inside Xbox امشب پخش خواهد شد

این برنامه به پشت پرده ساخت بازی‌ ها و موارد کمتر اشاره شده در بازی های رایانه ای می پردازد

کمپانی Microsoft برنامه‌ای به نام Inside Xbox را تدارک دیده است که به صورت اینترنتی پخش خواهد شد. قسمت نخست این برنامه قرار است به بررسی بازی Sea of Thieves، آینده‌ی کنسول Xbox One و موارد دیگر بپردازد.

این برنامه قرار است نگاهی به پشت پرده‌ی ساخت بازی‌ها و به صورت کلی اتفاقاتی که طرفداران Xbox از آن بی خبر هستند بپردازد. در همین راستا، کارگردان برنامه‌های کنسول Xbox طی بیانه‌ای اعلام کرد که “ما عمیقا به گفتگویی شفاف و دو طرفه بین خودمان و طرفدارانمان باور داریم.”

در اپیزود افتتاح کننده‌ی برنامه‌ی Inside Xbox مصاحبه‌ای با سازنده‌ی بازی دریانوردی Sea of Thieves یعنی استودیو Rare پخش خواهد شد و عوامل این بازی در مورد بخش طراحی، پیاده کردن بازخورد‌های طرفداران در بازی اصلی و مواردی که در زمان انتشار این بازی باید انتظار داشته باشیم صحبت خواهند کرد. Microsoft همچنین اعلام کرد که اشاراتی وسوسه‌انگیز به بسته‌های الحاقی این عنوان نیز خواهد شد.

علاوه بر موارد ذکر شده، Microsoft معرفی‌های جدیدی نیز برای Xbox Game Pass و برنامه‌های آینده‌ی خود برای شبکه‌ی Netflix خواهد داشت. همچنین در مورد ویژگی‌های جدید Xbox One نیز صحبت خواهد شد ولی اطلاعاتی در مورد این ویژگی‌ها بیان نشده است.

کارگردان اجرایی استودیو‌های Microsoft یعنی آقای نیکو بیهاری (Niko Bihari) در این برنامه حضور دارد و در مورد بازی‌های PUBG و Far Cry 5 صحبت‌هایی خواهد داشت. عجیب‌تر اینکه مایکروسافت اعلام کرد، برنامه دارد طلاسازی نیز انجام دهد، و دو دوست قدیمی (یکی پلاستیکی و دیگری یک شخص) را معرفی کند. ظاهرا دوست پلاستیکی کنترلر جدید Xbox یعنی Duke و آن شخص، سازنده‌اش یعنی آقای سایمون بلکلی است.

هنوز تاریخی برای پخش قسمت‌های بعدی این برنامه اعلام نشده است، به هر حال اولین قسمت برنامه‌ی Inside Xbox امشب در ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران در Twitch ،Youtube ،Facebook و نرم‌افزار Mixer مایکروسافت پخش خواهد شد و احتمالا تاریخ قسمت بعدی این برنامه نیز در همین اپیزود اعلام می‌گردد.

دسته بندی
ایکس باکسمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط