بازی Fortnite

بازی Fortnite برای سیستم عامل IOS منتشر خواهد شد

استودیو Epic Games اطلاعات جالبی را از عنوان معروف خود بیان کرد

استودیو سازنده Epic Games به تازگی اعلام کرد، بازی Fortnite برای سیستم عامل‌های IOS موبایل، منتشر خواهد شد و بازیکنان قادر خواهند بود تا بوسیله دستگاه‌های PC و موبایل با یکدیگر تعامل داشته باشند.

در حالی که نسخه مخصوص سیستم عامل اندروید بازی پس از IOS منتشر می‌شود، شایان ذکر است، نسخه موبایلی بازی Fortnite همانند نسخه PC بازی، حالت ۱۰۰ نفره Battle Royale را پشتیبانی می‌کند، اما از طرفی در معرفی این نسخه از بازی، تنها حالت Battle Royale عنوان شد و احتمالا حالت zombie horde بازی را در اوایل انتشار، شامل نخواهد شد.

علاوه بر ذکر قابلیت تعامل بین دارندگان PC و موبایل، دارندگان سیستم Mac و کنسول‌های PS4، علی رغم میل پیشین کمپانی سونی برای تعامل کنسول‌های PS4 با دیگر پلتفرم‌ها، هم می‌توانند با کاربران دیگر پلتفرم‌ها تعامل داشته باشند. این در حالی است که کمپانی Microsoft که پیش از این تمایل خود را برای چنین ویژگی کنسول‌های Xbox One اعلام کرده بود، حال اعلام شد، این قابلیت برای این دسته از پلتفرم، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

استودیو سازنده در این باره گفت:

به عقیده ما، چنین ویژگی که طی آن بازیکنان با هر پلتفرمی، با کیفیت و شرایط گیم پلی یکسان، در هر زمان و مکان دلخواه قادر باشند به رقابت به یکدیگر بپردازند، آینده‌ای قابل توجه برای بازی‌ها محسوب می‌شود.

بازی Fortnite هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC قابل اجراست و تاریخ مشخصی برای نسخه موبایل بازی اعلام نشده است.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالبموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط