The Division 2

بازی The Division 2 به صورت رسمی معرفی شد

بازی The Division 2 دنباله ای بر وقایع نسخه ی اول خواهد بود

کمپانی Ubisoft به صورت رسمی از دنباله‌ی بازی The Division، به نام The Division 2 رونمایی کرد. Ubisoft در یک استریم زنده این خبر را منتشر کرد و تایید کرد که بازی مذکور توسط استودیوهای‌ Ubisoft Reflections، Red Storm و در راس آن‌ها Massive Intertainment که روی نسخه‌ی اول این بازی کار کرده بودند در حال ساخت است. همچنین شما قادر خواهید بود بعضی از پیشرفت‌های خود در نسخه‌ی اول را به نسخه‌ی دوم انتقال دهید، هرچند که این مورد هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

بازی The Division 2 در حالی معرفی شد که بیشتر از ۲ سال از انتشار نسخه‌ی اول می‌گذرد. هنوز اطلاعات منتشر شده در مورد این عنوان بسیار اندک است ولی در حال حاضر می‌دانیم که این بازی به دست استودیوی Massive در حال ساخت است و ادامه‌ی داستان شماره‌ی اول را روایت خواهد کرد. نخستین اطلاعات از بازی زمانی فاش شد که کارگردان این نسخه یعنی آقای جولیان گریتی (Julian Gerighty) از طریق وبسایت ۴traders، بلاگ پستی را منتشر کرد که لگوی بازی The Division 2 را نشان می‌داد.

در کنار این اخبار Ubisoft تایید کرد که پشتیبانی از نسخه‌ی اول این بازی ادامه پیدا خواهد کرد و رویداد‌های جدیدی به بازی‌ اضافه‌ خواهند شد. Ubisoft همچنین قصد دارد در ماه آپریل نیز آپدیتی برای نسخه‌ی Xbox One X این عنوان منتشر کند که گرافیک بازی را افزایش و پشتیبانی از رزولوشن ۴K را به بازی اضافه می‌کند. به علاوه در ماه ژوئن نیز پاداش‌هایی به نام Crests به بازی اضافه می‌شوند که احتمالا طی آن آیتم‌هایی از بازی The Division 2 به بازی اضافه خواهند شد.

اطلاعات بیشتری مثل پلتفرم‌های مقصد بازی The Division 2 در دسترس نیست ولی می‌توان حدث زد که مانند نسخه‌ی اول، این نسخه نیز برای Xbox One, PS4 و PC منتشر شود. به هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا E3 2018 منتظر بمانیم.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط