بازی Assassin's Creed Origins

اطلاعات بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد

کمپانی Ubisoft جایزه‌ای ویژه را برای بازیکنان جهت تکمیل تمامی قسمت‌های Discovery Tour در نظر گرفته است

بازی Assassin’s Creed Origins از ابتدای انتشار خود، چندین محتوای الحاقی مختلف را دریافت کرد و با استقبال فراوان بازیکنان روبرو شد و همچنین بسیاری از طرفداران سری Assassin’s Creed، سازندگان بازی را برای ادامه روند توسعه دنیای عنوان جدید، پشتیبانی کردند.

طی ماه گذشته، سازندگان بازی مذکور بروزرسانی تازه‌ای را به همراه ویژگی جدیدی با عنوان Discovery Tour، به بازی افزود و برای بسیاری از بازیکنان رضایت بخش نبود. اخیرا Ubisoft طی انتشار محتوایی جدید به بازی، برای افرادی که موفق به تکمیل تمامی قسمت‌های حالت مذکور شوند، جایزه‌ای اضافی را در نظر گرفت.

اخبار جدید، طبق توضیحات درج شده بروزرسانی مذکور در صفحه رسمی استیم بازی Assassin’s Creed Origins است. بروزرسانی جدید، بهبودهایی را به expansion بازی با عنوان The  Curse of the Pharaohs می‌بخشد و همانطور که پیش از این ذکر شد، بازیکنان با تکمیل هر ۷۵ قسمت تورهای هدایت شده، جایزه‌ای اسرار آمیز دریافت خواهند کرد.

حال طبق اطلاعات فاش شده، این جایزه اسرارآمیز درواقع پوسته‌ی سفید براق برای عقاب مخصوص شخصیت Bayek یعنی Senu است و در ادامه مطلب ویدیوی مربوط به جایزه جدید را مشاهده کنید.

بازی Assassin’s Creed Origins هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC قابل اجراست.

تریلر مربوط به پوسته جدید Senu در بازی Assassin’s Creed Origins:

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوتر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط