Xbox Live Gold

کمپانی مایکروسافت بازیهای رایگان سرویس Xbox Live Gold معرفی کرد

دو بازی برای کنسولهای Xbox One و دو بازی برای Xbox 360 تا ماه آینده برای اعضای سرویس رایگان خواهد بود

کمپانی Microsoft به مناسبت نزدیک شدن به ماه مارس، بازی‌هایی که برای اعضای سرویس Xbox Live Gold بصورت رایگان قرار خواهد گرفت را معرفی کرد و طی این خبر، چهار بازی مخصوص پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 معرفی شد.

عناوین رایگان برای کنسول‌های Xbox One عبارتند از بازی Trials of the Blood Dragon با سبک اکشن، که تا نیمه اول ماه مارس یعنی تا تاریخ ۲۴ اسفند (۱۵ مارس)، رایگان بوده و همچنین بازی جذاب Superhot با سبک شوتر اول شخص و یک سبک مجزای بصری با مفاهیم جدید، که از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۲۶ فروردین (۱۶ مارس تا ۱۵ آوریل) برای اعضای سرویس مذکور بصورت رایگان قرار خواهد گرفت.

در ادامه، دارندگان کنسول‌های Xbox 360، در نیمه اول ماه، بازی Brave: The Video Game، بر اساس انیمیشنی از کمپانی Disney و در نیمه بعدی این ماه، بازی Quantum Conundrum با سبک پازل اول شخص، ساخته استودیو Airtight Games و کیم سوئیفت (Kim Swift)، بصورت رایگان قابل اجراست. شایان ذکر است این دو عنوان قابلیت سازگاری و اجرا بر کنسول‌های Xbox One را نیز دارند.

علاوه بر موارد مذکور، بازی Assassin’s Creed Chronicles: India، عنوانی است که از ماه فوریه رایگان شده بود، تا نیمه مارس برای اعضای Xbox Live Gold رایگان خواهد ماند.

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکس

یک دیدگاه

مطالب مرتبط