بازی Horizon Zero Dawn

استودیو سازنده بازی Horizon Zero Dawn ویدیوی جدیدی را منتشر کرد

استودیو Guerrilla Games در سالگرد عنوان محبوب خود نمایش جدیدی را به رخ کشید

بازی Horizon Zero Dawn ساخته استودیو سازنده Guerrilla Games، در مدتی نه چندان طولانی، با گستردگی فروش خود، به یکی از عناوین مشهور سال گذشته تبدیل شد.

استودیوی مذکور به منظور سالگرد عنوان محبوب خود، یک ویدیو از زمان انتشار بازی Horizon Zero Dawn در سال ۲۰۱۷ تا اکنون را منتشر کرد که طی آن، افراد این استودیو به همراه افرادی از استودیوهای Media Molecule و حتی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، در حال صحبت درمورد دستاوردها و خلاقیت عوامل استودیو Guerrilla Games برای جدیدترین سرمایه گذاری خود، به نمایش درآمدند.

استودیو سازنده علاوه بر انتشار ویدیوی مذکور، همچنین تصویری جدید با آمار و ارقام جالب و واقعیتی که بازیکنان از زمان آغاز انتشار بازی در سال گذشته وارد بازی شده‌اند را منتشر کرد. این تصویر اطلاعاتی چون تعداد کشته‌ها بوسیله سلاح‌های مخصوص، تعداد قطعات و گیاهان جمع آوری شده، ماشین‌های لغو شده و غیره را به نمایش می‌گذارد.

علاقمندانی که تابحال موفق به تجربه بازی نشده‌اند، هم اکنون می‌توانند با دریافت نسخه Complete Edition بازی که شامل محتوای اصلی بازی به همراه expansion بازی با عنوان The Frozen Wilds را از فروشگاه PlayStation تهیه کنند. بازی مذکور هم اکنون بطور اختصاصی برای تمامی کنسول‌های PS4 قابل اجراست.

ویدیوی جدید از بازی Horizon Zero Dawn:

تصویر منتشر شده به همراه اطلاعاتی از بازی Horizon Zero Dawn:

دسته بندی
اخبار کوتاهپلی استیشنتریلر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط