Rainbow Six Siege

تعداد پلیرهای همزمان بازی Rainbow Six Siege رکورد جدیدی را ثبت کرد

عرضه شدن آپدیت Operation Chimera به افزایش تعداد کاربران همزمان این بازی کمک شایانی کرده است

تعداد پلیر‌های همزمان بازی شوتر تاکتیکال Rainbow Six Siege رکورد جدیدی را روی پلتفرم PC ثبت کرده است و این رکورد از آنجایی بسیار تاثیر گذار است که از منتشر شدن این بازی اول شخص بیشتر از ۲ سال میگذرد. تقریبا سه روز از انتشار آپدیت Operation Chimera میگذرد و عرضه شدن این آپدیت به افزایش تعداد پلیر‌های همزمان این عنوان به ۱۷۶,۸۵۶ نفر، کمک شایانی کرده است.

آمار وبسایت SteamCharts نشان می‌دهد که تعداد بازیکنان همزمان بازی Rainbow Six Siege همواره در حال رشد بوده است. به عنوان مثال آخرین رکورد تعداد بازیکنان همزمان این بازی در ماه فوریه ۲۰۱۸، حدود ۱۲۵,۰۰۰ تخمین زده شده است‌. با این حساب، این عنوان موفق شده تعداد ۵۰,۰۰۰ بازیکن همزمان در ماه را به آمار خود اضافه کند. بنابر اطلاعات وبسایت PCGamer این آمار فقط مربوط به کلاینت استیم است و تعداد پلیر‌های همزمان UPlay در آن لحاظ نشده است.

Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵ برای Xbox One, PS4 و PC منتشر شد و در مجموع موفق به کسب تعداد ۲۷ میلیون کاربر روی پلتفرم‌های مذکور شده است که آماری تاثیر گذار است.

Ubisoft اطلاعاتی راجع به تعداد کاربران همزان روی کنسول‌ها منتشر نکرده است ولی سیستم Matchmaking این بازی نسبتا سریع انجام می‌شود که نشان از کافی بودن تعداد کاربران روی کنسول‌ها را دارد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاه

یک دیدگاه

مطالب مرتبط