call of duty

Call of Duty بعدی به احتمال بسیار Black OPS 4 نام دارد

لگوی روی کلاه ستاره بسکتبال NBA به این شایعات دامن می زند

مدت‌هاست که شایعات زیادی در مورد نسخه‌ی بعدی Call of Duty وجود دارد. اما امروز اتفاقی پیش آمده که به این شایعات دامن می‌زند و شاید ما را در مورد نام نسخه‌ی بعدی این بازی مطمئن می‌کند. بنابر این شایعات نام عنوان بعدی بازی Call of Duty به احتمال بسیار زیاد Black OPS ۴ نام دارد. این اخبار را امروز سایت Kotaku از طریق چند منبع مختلف دریافت و منتشر کرده است. اما هنوز Activision خود به صورت رسمی نام عنوان بعدی این فرانچایز را اعلام نکرده است.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سایت مذکور، ستاره‌ی بسکتبال NBA یعنی آقای جیمز هاردن (James Harden) که کلاهی با عدد چهار، به سبک طراحی آشنای لگوی عناوین Black OPS را بر سر داشت، وارد بازی به همراه تیمش یعنی Oklahoma City Thunder شد. علاوه بر این کلاه، آقای هاردن لباس مخصوص سربازان Camo را هم پوشیده بود که به رسمی بودن این شایعات بیشتر دامن می‌زند.

NBA نیز در صفحه‌ی رسمی توییترش در مورد حضور جیمز هاردن اینگونه نوشت:

پرنده به مقصدش رسیده است و آماده‌ی مبارزه همراه با تیمش Thunder است.

همچنین دو منبع مختلف به Kotaku اعلام کرده اند که بازی بعدی این فرانچایز قطعا Black OPS 4 خواهد بود و به دست Treyarch، استودیویی که سابقه‌ی ساخت نسخه‌های مختلف Black ops و بخش زامبی را داشته در دست ساخت است و در دوره‌ای نزدیک به آینده جریان دارد. همچنین یکی از منابع مذکور به سایت Kotaku اعلام کرد که لگوی روی کلاه هاردن قطعا لگوی Black OPS 4 است که به جای عدد لاتین IV، عدد ۴ روی لگوی آن استفاده شده است.

به هر صورت نسخه‌ی جدید Call of Duty در ماه آپریل یا می سال ۲۰۱۸ (فروردین یا اردیبهشت ۹۷) معرفی خواهد شد و مطمئنا اکتیویژن با این حرکات، قصد هایپ تبلیغاتی و جلب نظرات قبل از معرفی رسمی این بازی را دارد.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط