Rovio

شعبه لندن استودیو Rovio طبق گزارش‌های اخیر تعطیل شد

ابراز تاسف عوامل استودیو پس از 18 ماه فعالیت

طبق گزارش‌های اخیر، شعبه لندن استودیو Rovio، پس از افتتاح خود در سال قبل، تعطیل خواهد شد. مارک سورل (Mark Sorrell)، رئیس استودیو در مورد این رویداد عنوان کرد:

برای من بسیار دشوار و اندوهگین است که اعلام کنم استودیوی لندن Rovio در شرف بسته شدن قرار دارد و فعالیت ما در این استودیو به پایان می‌رسد، اما باید بگویم دوران خوبی را به همراه تیمی از افراد با استعداد و قدرتمند سپری کردیم و تجربه‌ای عالی به همراه داشتیم.

ویل لوتون (Will Luton)، مدیر بخش اجرایی و جرالدو ناسیمنتو (Geraldo Nascimento)، بازی‌ساز ارشد در استودیو مذکور، هر یک با گفتگو در رسانه‌های اجتماعی، به نوبه خود احترام فراوانی را برای افراد استودیو و تمامی تلاش‌های انجام شده در راستای پیشرفت استودیو، قائل شدند. ناسیمنتو در بیانیه ای کوتاه، اذعان داشت، تجربه‌ای شگفت انگیز را با کار کردن در کنار افراد تیم گذرانده است. متقابلا لوتون نیز، بیان کرد، تا بحال هیچگاه با چنین افراد با استعدادی فعالیت نداشته و همچنین درمورد تجربه خود از کار کردن با سازنده Angry Birds خاطر نشان کرد، ۱۸ ماه فعالیت در Rovio برای او بسیار هیجان انگیز بوده است.

استودیوی لندن Rovio در ژانویه سال ۲۰۱۷ افتتاح شد و تیمی ۷ نفره از افرادی که به ساخت فرانچایز Angry Birds معروف بودند، در این مدت کوتاه بر روی ساخت یک بازی آنلاین چند نفره جدید تمرکز کردند.

در دیگر اخبار از فرانچایز Angry Birds، میتوان به انتشار دومین قسمت از فیلم این فرانچایز محبوب به کارگردانی توراپ ون اورمن (Thurop Van Orman) و به نویسندگی پیتر آکرمن (Peter Akerman) در سال ۲۰۱۹ اشاره کرد.

دسته بندی
اخبارمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط