ماه مارچ

لیست کامل بازی هایی که در ماه مارچ (۱۰ اسفند تا ۱۰ فروردین) منتشر خواهند شد

ماه مارچ، ماهی پر از بازی های گوناگون برای طرفداران بازی های رایانه ای است

وارد ماه مارچ شده‌ایم، به این معناست که دریایی از بازی‌های جدید رو به روی ما قرار گرفته است. بر خلاف ماه گذشته که ماهی پر از بازی‌های ریمستر و دوباره منتشر شده مانند Shadow of the Colossus و Bayonetta 2 بود، ماه مارچ عناوین جدید بسیاری را با خود به همراه دارد. از عناوین بزرگی که این ماه منتشر خواهند شد می‌توان به دنباله‌‌‌هایی مثل Far Cry 5 و Ni no Kuni II: Revenant Kingdom، و بازی‌های کاملا جدیدی مثل A Way Out و Detective Pikachu برای ۳DS اشاره کرد.
پس با ما همراه باشید تا بازی‌های مورد انتظار ماه مارچ را به شما عزیزان معرفی کنیم:

(۲۵ اسفند) Kirby Star Allies (Switch) — March 16

در این ماه بازی انحصاری جدید Switch با نام Kirby Star Allies نخستین بازی از این فرانچایز است که توسط Nintendo توسعه و برای این کنسول هایبریدی عرضه خواهد شد. Kirby Star Allies در سبک سکوبازی است و در دنیایی رنگارنگ و زیبا جریان دارد، دنیایی که توسط نیروی تاریکی جدیدی به تسخیر در‌می‌آید و شما در نقش Kirby باید با موجودات تاریکی مبارزه و بعد از شکست، آن‌ها را به نیرو‌های خود اضافه کنید. این بازی را می‌توانید به صورت همکاری ۳ نفره تجربه کنید.

(۲۹ اسفند) Sea of Thieves (Xbox One, PC) — March 20

بازی مورد انتظار استودیوی Rare، با نام Sea of Thieves، در سبک دریانوردی است و در این ماه برای Xbox One و PC عرضه خواهد شد. این عنوان را باید به صورت آنلاین و همکاری چند نفره تجربه کنید. بازی اینگونه پیش می‌رود که شما و دوستانتان در نقش دزدان دریایی قرار می‌گیرید و باید برای تبدیل شدن به دزدان دریایی بزرگ، به دریانوردی، یافتن گنج‌های مخفی، و مبارزه با دیگر گروه‌های دزدان دریایی بپردازید. بازی Sea of Thieves اولین بازی Microsoft است که در همان روز اول انتشار در سرویس Xbox Game Pass قرار می‌گیرد. این بازی همچین به صورت کراس پلی بین کاربران Xbox One و PC قابل تجربه است.

(۹ فروردین) A Way Out (PS4, Xbox One, PC) — March 23

بازی نوآور Electronic Arts یعنی A Way Out در ۲۳ مارچ برای پلتفرم‌های PS4 ,PC و Xbox One منتشر خواهد شد و استودیوی Hazelight که به وسیله‌ی سازندگان بازی Brothers: A Tale of Two Sons تاسیس شده، در حال توسعه است. در این بازی شما در نقش دو مجرم به نام‌های لئو و وینسنت قرار می‌گیرید و باید برای فرار از زندان تلاش کنید و بعد از فرار، زنده بمانید. نکته‌ای که این بازی را از بازی‌های دیگر متمایز می‌کند این است که حتما باید به صورت همکاری دونفره و به صورت آنلاین یا آفلاین تجربه شود.

(۹ فروردین) Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4, PC) — March 23

بعد از تاخیر‌های متعدد، بلاخره بازی Ni no Kuni II: Revenant Kingdom در این ماه برای PC و PS4 منتشر خواهد شد. این بازی دنباله‌ای بر بازی‌ نقش آفرینی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch است که برای کنسول PS3 منتشر شد. نسخه‌ی دوم این بازی صدها سال بعد از نسخه‌ی اول جریان دارد و داستان فردی به نام Evan Pettiwhisker Tildrum را دنبال خواهد کرد که باید برای پس گرفتن پادشاهی تلاش کند. این عنوان از سیستم مبارزات کامل و المان های استراتژی همزمان بهره می‌برد.

(۷ فروردین) Far Cry 5 (PS4, Xbox One, PC) — March 27

شاید مورد انتظار ترین بازی این ماه Far Cry 5 باشد که در اواخر ماه مارچ برای پلتفرم‌های PC ,Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. این بازی در مکانی به نام Hope County جریان دارد. عنوان مذکور به صورت اول شخص و دارای المان‌های جهان باز است و شخصیت منفی به نام Josef Seed بر دنیای این بازی حکومت می‌کند. این عنوان از حالت چند نفره‌ی آنلاین هم پشتیبانی می‌کند تا بتوانید با کمک دوستانتان پیروز نبرد‌ها در این بازی باشید.

در ادامه می‌توانید لیست کامل بازی‌های ماه مارچ را مشاهده نمایید:

Bravo Team PSVR ۱۵ اسفند
Final Fantasy XV: Royal Edition PS4, Xbox One, PC ۱۵ اسفند
Frantics15 PS4 ۱۵ اسفند
Scribblenauts Showdown PS4, Xbox One, Switch ۱۵ اسفند
Fear Effect Sedna PS4, Xbox One, PC, Switch ۱۵ اسفند
Devil May Cry HD Collection PS4, Xbox One, PC ۲۲ اسفند
Golem PSVR ۲۲ اسفند
Pure Farming 2018 PS4, Xbox One, PC ۲۲ اسفند
Kirby Star Allies Switch ۲۵ اسفند
Assassin’s Creed Rogue: Remastered PS4, Xbox One ۲۹ اسفند
Attack on Titan 2 PS4, Xbox One, PC, Switch ۲۹ اسفند
Sea of Thieves Xbox One, PC ۲۹ اسفند
Titan Quest PS4, Xbox One ۲۹ اسفند
A Way Out PS4, Xbox One, PC ۳ فروردین
Detective Pikachu ۳DS ۳ فروردین
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom PS4, PC ۳ فروردین
Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings PS4, PC, Switch ۷ فروردین
Far Cry 5 PS4, Xbox One, PC ۷ فروردین
MLB The Show 18 PS4 ۷ فروردین
Agony PS4, Xbox One, PC ۱۰ فروردین
دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط