Switch

مشکلات کنسول Switch که در سال دوم انتشار‌، نیاز به رفع شدن دارند

Switch از مشکلات متعددی رنج می برد که حل شدن آن‌ ها کمک شایانی به فروش این کنسول در سال دوم خواهد کرد

موفقیت کنسول جدید Nintendo یعنی Switch در سال ۲۰۱۷ غیر قابل انکار است. فروش کنسول Nintendo Switch در سال اول، سریعتر از هر کنسولی دیگری در تاریخ ویدئو گیم است. Switch مزایای زیادی نسبت به کنسول‌های دیگر دارد که برگ برنده‌ای برای این فروش خیره کننده بوده است. اما این کنسول از مشکلاتی نیز رنج می‌برد که از زمان لانچ همراهش بوده و مرتفع کردن آ‌ن‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی روی فروش این کنسول هایبریدی در سال دوم داشته باشد. حال ما نگاهی به مشکلات ذکر شده خواهیم انداخت و امیدواریم که Nintendo چاره‌ای برای حل آن‌ها در سال دوم لانچ بیاندیشد.

شاید بزرگترین مشکل Switch، مشکل در زمینه‌ی اتصال جوی‌کان سمت چپ این کنسول به صورت بی‌سیم است. بسیاری از دارندگان Switch، عدم سینک شدن جوی‌کان سمت چپ به کنسولشان را گزارش داده‌اند. Nintendo سریعا به این موضوع واکنش نشان داد و سعی بر حل این مشکل را داشت، ولی برای بسیاری از دارندگان Switch این مشکل هنوز پا برجا است. مشکل بعدی عدم دسترسی به چت صوتی از طریق خود کنسول است و باید حتما از یک نرم‌افزار جانبی تلفن همراه و یک دانگل برای چت صوتی در این کنسول استفاده کنید. عجیب است که Nintendo این قابلیت را درون کنسول خود تعبیه نکرده است.

اشکال بزرگ بعدی که گریبان گیر این کنسول است و نسبت به دو مشکل قبلی قابل حل‌تر جلوه می‌کند، عدم وجود قابلیت ذخیره کردن فایل‌های Save در فضای ابری است. در حال حاضر تمام فایل‌های ذخیره‌ی شما درون خود کنسول ذخیره‌ می‌شوند. این موضوع به این معناست که اگر کنسول شما دچار خرابی یا مشکل شد، تمام زحماتتان برای تکمیل بازی‌هایی که انجام داده‌اید از دست خواهد رفت. ذخیره‌ی فایل‌های Save روی فضای ابری می‌تواند راه حل این مشکل باشد، اما حداقل هنوز خبری از این قابلیت در برنامه‌های آینده‌ی Nintendo مشاهده نمی‌شود.

مورد بعدی در مورد منتشر نشدن بازی‌های کلاسیک Nintendo برای کنسول Switch است. کمتر از سه ماه بعد از لانچ کنسول WiiU، بازی‌های کلاسیک Nintendo، به مرور برای این کنسول منتشر شدند اما بعد از گذشت یک سال هنوز خبری از انتشار بازی‌های کلاسیک روی Switch نیست. با این حال Nintendo اعلام کرده که بازی‌های کلاسیک کنسول NES در زمان پولی شدن سرویس Nintendo Switch Online در دسترس قرار خواهند گرفت، ولی هنوز زمان زیادی تا ماه سپتامبر ۲۰۱۸ باقی مانده است.

نظر شما در مورد مشکلات اشاره شده چیست؟ آیا Nintendo توانایی حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری این کنسول را خواهد داشت؟

دسته بندی
مطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط