Gwent

بازی Gwent حالت رقابتی جدید Arena را دریافت کرد

اطلاعات حالت مذکور به همراه دو تریلر منتشر شد

استودیو سازنده CD Projekt Red به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی رایگان Gwent: The Witcher Card Game را منتشر کرد. طی این اطلاعات، حالت جدید Arena به بازی اضافه شد و به همراه آن، تریلری جدید از جزئیات بیشتر حالت ذکر شده، به نمایش درآمد.

قوانین حالت Arena بسیار ساده است، بطوری‌که بازیکنان باید چینشی از تمامی کارت‌های در اختیار را آماده کنند و برای کسب جایزه به بازی بپردازند. هرچه بیشتر برنده شوند، جایزه‌های بهتری کسب خواهند کرد و بازی زمانی به پایان می‌رسد که بازیکنان به ۹ برد رسیده باشند یا ۳ بار بازی را ببازند.

بر خلاف دیگر حالت‌های موجود در بازی، حالت Arena به بازیکنان دسترسی استفاده از کارت‌های تمامی فرقه‌ها را همانند کپی‌های چندگانه از هر کارت می‌دهد. شایان ذکر است، کارت‌های انتخابی توسط بازیکنان، از ۴ گروه تصادفی صورت می‌گیرد. ترکیب انتخابی کارت‌ها با انتخاب ۲۶ کارت و یک کارت رهبر تکمیل می‌شود.

جهت تجربه حالت جدید مذکور از بازی، باید آیتم‌هایی در بازی به نام Mirror Shards به شخصیت Gaunter O’Dimm که در Expansion بازی Witcher 3: Wild Hunt با نام Hearts of Stone برای اولین بار حضور یافت، تحویل داده شود. این آیتم‌ها با پول مجازی بازی و یا پرداخت درون برنامه‌ای دریافت می‌شود. به پاس انتشار بازی، بازیکنانی تا تاریخ ۱۶ اسفند (۷ مارس) در اکانت Gwent وارد شوند، تعداد ۳ تا از آیتم‌های ذکر شده را دریافت خواهند کرد.

حالت Arena از بازی Gwent: The Witcher Card Game هم‌اکنون برای پلتفرمهای Xbox One، PS4 و PC قابل اجرا است.

تریلرهای حالت Arena از بازی Gwent: The Witcher Card Game:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط