Avengers: Infinity War

فیلم Avengers: Infinity War زودتر از موعد منتشر خواهد شد

کمتر از ۲ ماه دیگر تا انتشار فیلم مورد انتظار Avengers: Infinity War

مارول (Marvel) تاریخ انتشار فیلم Avengers: Infinity War را یک هفته به جلو انداخت. این فیلم در ابتدا قرار بود در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۹۷) منتشر شود که حالا بنابر اعلام این کمپانی، یک هفته زودتر یعنی در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۷ اردیبهشت ۹۷) منتشر خواهد شد. به احتمال زیاد این تغییر تاریخ به دلیل دادن فضای بیشتر برای فروش این فیلم قبل از انتشار فیلم مورد انتظار Solo: A Star Wars Story است.

نوع اطلاع رسانی تغییر تاریخ این فیلم توسط مارول نیز در نوع خود جالب است. این اطلاع رسانی به صورت رد و بدل شدن توییتی مابین مارول و بازیگر نقش آیرون‌من نمایش داده شده است. در این توییت رابرت داونی جونیور از سمت خود و دوستانش از مارول می‌خواهد که زمان اکران فیلم را مقداری به جلو بیاندازد و مارول نیز در جواب میگوید:

ایده‌ی فوق‌العاده‌ای است! Avengers: Infinity War در تاریخ ۲۷ آوریل روی پرده‌ی سینماهای سراسر دنیا خواهد رفت.

با اینکه سبک اطلاع رسانی بین مارول و رابرت داونی جونیور از پیش برنامه‌ریزی شده است، ولی این ایده بسیار جالب و نوآورانه به نظر می‌رسد. به هر صورت این فیلم دیگر در ماه می اکران نخواهد شد. فیلم‌‌های Deadpool 2 در تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۸ (۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷) و Solo: A Star Wars Story در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) منتشر خواهند شد و همانطور که گفته شد، این تغییر تاریخ به بازه‌ی زمانی خلوت‌تر، به فروش بیشتر این فیلم کمک خواهد کرد‌.

فیلم Avengers: Infinity War پرخرج‌ترین و بلند‌ترین ساخته‌ی مارول است که بسیاری از ستاره‌های فیلم‌های مارول را از فیلم‌هایی مثل Guardians of the Galaxy ،Black Panther و Thor: Ragnarok را در خود جای داده است.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط