Battlefield v

نسخه بعدی بتلفیلد احتمالا Battlefield V نام دارد و در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت

سری بتلفیلد همچنان به دور از جنگ‌ های مدرن جریان خواهد داشت

اوایل سال جاری میلادی بود که کمپانی Electronic Arts اعلام کرد که نسخه‌ی جدیدی از فرانچایز Battlefield در راه است و در پاییز منتشر می‌شود، ولی این کمپانی از دادن اطلاعات بیشتر در مورد شماره‌ی جدید این بازی خودداری کرد. اما اخیرا وبسایت GameBeat اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آورده. بنابر این اطلاعات نام نسخه‌ی جدید این فرانچایز Battlefield V نام دارد و مانند Call of Dutty: WWII در دوره‌ی جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت.

این اطلاعات از منابعی نزدیک به Electronic Arts به دست آمده است. این نسخه نیز مانند اکثر نسخه‌های گذشته توسط استودیوی DICE در حال ساخت است‌.

بنابر گزارشات قرار بوده که نام این بازی Battlefield 2 باشد ولی بعدا به Battlefield V تغییر نام پیدا کرده است. لازم به ذکر است که این عنوان قرار نیست بازسازی از نسخه‌ی Battlefield 2 باشد که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. همچنین در این گزارشات آمده که این عنوان در ماه ژوئن (خرداد) قابل بازی خواهد بود.

بنابر اطلاعات منتشر شده از وبسایت USGamer، بازی Battlefield V دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای و لوت باکس نیز خواهد بود، اما این لوت باکس‌ها تنها به آیتم‌های تزئینی خلاصه می‌شوند و تاثیری روی گیم پلی بازی نخواهند داشت.

به هر صورت مشخص شدن نام این نسخه می‌تواند خبر بدی برای افرادی که منتظر نسخه‌ی سوم Battlefield: Bad Company بودند باشد. چرا که طبق شایعات گذشته استودیوی DICE در حال کار روی Battlefield: Bad Company 3 بود که جنگ ویتنام را روایت می‌کرد. به هر حال DICE اعلام داشته، از علاقه‌ی بازیکنان سری Bad Company مطلع است و امکان ساخت Bad Company 3 در آینده وجود خواهد داشت.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط