Detroit: Become Human

تاریخ انتشار بازی Detroit: Becom Human توسط سونی اعلام شد

برای تجربه‌ این بازی تنها ۳ ماه دیگر باید منتظر بمانید

کمپانی Sony تاریخ انتشار بازی داستانی انحصاری PlayStation 4, از سازنده‌ی بازی‌های Heavy Rain و Beyond: Two Souls یعنی Detroit: Become Human را اعلام کرد.

این عنوان مورد انتظار در تاریخ ۲۵ می سال ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد.

این اولین بار است که سونی تاریخ انتشار یک بازی را خودش اعلام می‌کند. کمپانی سازنده‌ی این بازی یعنی Quantic Dream، قبلا تاریخ انتشار این عنوان را بهار ۲۰۱۸ اعلام کرده بود و کارگردان این عنوان یعنی آقای دیوید کیج (David Cage) تنها به گفتن سال ۲۰۱۸ بسنده کرده بود.

Detroit: Become Human با حواشی نیز غریبه نبوده و بعد از نمایشی از گیم پلی این بازی در هفته‌ی بازی‌های پاریس که در صحنه‌ای، خشونت علیه کودکان را نمایش می‌داد، توسط کمپین حمایت از کودکان شدیدا مورد اعتراض قرار گرفته شده بود. به گفته‌ی این کمپین خشونت علیه کودکان نباید به عنوان سرگرمی در بازی‌ها استفاده شود. چیزی که سازندگان این عنوان، مخصوصا آقای دیوید کیج شدیدا آن را رد می‌کنند.

بازی Detroit: Become Human در مورد نسل جدیدی از اندروید‌هایی است که به مرور زمان به خودآگاهی می‌رسند. شما در طول بازی کنترل ۳ اندروید مختلف را به عهده می‌گیرید و مانند تمامی آثار استودیوی Quantic Dream تصمیمات شما در طول داستان‌، در راس گیم‌پلی این بازی قرار دارد.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط