روند ساخت بازی A Way Out به پایان رسید

آقای ژوزف فارِس گلد شدن این بازی را در اکانت توییتر خود اعلام کرد

روند توسعه‌ی بازی همکاری دو نفره‌ی A Way Out که به دست سازندگان Brothers: A Tale of Two Sons در حال ساخت بود به پایان رسید. آقای ژوزف فارِس (Josef Fares) این خبر را از طریق اکانت توییتر شخصی خود اعلام کرد. او گفت که بازی روند توسعه‌ی خود را به پایان رسانده یا به اصطلاح Gold شده است.

آقای فارِس در اکانت توییتر خود چنین نوشت:

بازی A Way Out به مرحله‌ی گلد رسیده است (روند ساخت آن تمام شده). نمیتوانم هیجان خود را توصیف کنم. برای تاریخ ۲۳ مارچ آماده باشید.

بازی A Way Out در تاریخ ۲۳ مارچ برای پلتفرم‌های PS4, Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این عنوان تنها به صورت دو نفره قابل بازی است، پس شما حتما نیاز به یک همراه برای انجام این بازی دارید. اما آقای فارس برای راحت‌تر شدن این روند، راه حلی اندیشیده است. شما می‌توانید این بازی را خریداری کنید و دوست شما نیز بدون خرید یک بازی اضافی میتواند بازی مذکور را روی کنسول خود نصب و اجرا کند.

اما چند مورد مهم برای اجرای این عنوان اهمیت دارد.
در ابتدا شما نیاز به اینترنت پایدار و اکانت EA دارید. همچنین دوست شما نیز باید پلتفرم یکسانی با شما داشته باشد و در آخر باید اکانت PS Plus یا Xbox Live Gold داشته باشید.

داستان بازی A Way Out در مورد دو مجرم است که باید راهی برای فرار از زندان پیدا کنند.

کارگردان این عنوان یعنی آقای فارس که سابقه‌ی کارگردانی فیلم را نیز در کارنامه‌ی خود دارد در مصاحبه‌ی خود با آقای جف کیلی (Geoff Keighley) در مراسم بهترین بازی سال ۲۰۱۷، مراسم اسکار را به سخره گرفته بود که جنجال‌های زیادی به همراه داشت.

لازم به ذکر است مشترکین اکانت‌های Origin Access و EA Access می‌توانند زودتر از زمان انتشار به نسخه‌ی آزمایشی این ‌عنوان دسترسی داشته باشند. همانطور که انتظار می‌رود مشتریکن سرویس‌‌های مذکور می‌توانند بازی‌های کمپانی EA را ۵ روز زودتر تجربه کنند ولی این موضوع ممکن است در مورد بازی A Way Out صدق نکند.

بازی A Way Out در تاریخ ۲۳ مارچ ۲۰۱۸ (۳ فروردین ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط