تاریخ انتشار سه گانه Naruto Shippuden: Ultimate Ninja برای کنسول سوییچ اعلام شد

سه گانه‌ Naruto Shippuden: Ultimate Ninja برای کنسول سوییچ و فعلا در ژاپن منتشر خواهد شد

Naruto را می‌توان جزو بهترین و موفق ترین انیمه‌های تاریخ دانست که بازی‌های زیادی از روی آن ساخته شده و سال‌هاست که نسخه‌های مختلفی از آن برای نسل‌های مختلف کنسول‌ها منتشر می‌شود. حال کمپانی Bandai Namco اولین اطلاعات و تاریخ انتشار نسخه‌ی ژاپنی سه گانه‌ی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm را برای کنسول هایبریدی Nintendo Switch فاش کرد.

این باندل در تاریخ ۲۶ آپریل ۲۰۱۸ (۶ اردبیهشت ۱۳۹۷) به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی، با قیمت ۶۸۰۰ ین در ژاپن در دسترس خواهد بود.

تمام این سه نسخه در حالت داک و حالت دستی کنسول Nintendo switch قابل اجرا هستند و برای بخش چند نفره نیز یک یا دو بازیکن می‌توانند با یک کنسول سوییچ روی تلوزیون یا حالت رومیزی، و یک بازیکن دیگر در حالت قابل حمل این بازی را تجربه کنند. بخش آنلاین بازی نیز از ۲ نفر برای دو نسخه‌ی اول و برای نسخه‌ی سوم تا ۹ نفر را پشتیبانی می‌کند.

تمامی بسته‌های الحاقی که برای نسخه‌ی PlayStation 4 این سه گانه منتشر شده بود نیز در نسخه‌ی سوییچ این عناوین قرار داده شده است.

بنابر اطلاعات منتشر شده سه گانه‌ی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja در این نسل و نسل قبلی، در مجموع موفق به فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان شده است.

بازی‌های Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 1 در سال ۲۰۰۸ منتشر شد و دنباله‌ی آن یعنی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 2 در سال ۲۰۱۰ و بعد از آن Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 3 در سال ۲۰۱۳ منتشر شدند. در سال ۲۰۱۶ نیز Naruto Shippuden: Ultimate Ninja ۴ منتشر شد که بازی مذکور در لیست این سه گانه حضور ندارد.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط