بازی UFC 3 به همراه تریلری برای پلتفرم های PS4 و Xbox One معرفی شد

بازگشت مبارزات هیجان انگیز به سری UFC

کمپانی EA به تازگی با معرفی بازی UFC 3 و اعلام تاریخ انتشار آن برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One باری دیگر سری UFC را احیا نمود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از خصوصیات این بازی می‌توان به بخش career mode اشاره کرد که طی آن بازیکنان خارج از میدان مبارزه توانایی مبارزات تک نفری خود را ارتقا بخشیده و به رقابت‌های جذاب پرداخته تا در حین مبارزات حریفان را با حرکات مخلوط رزمی خود شکست دهند.

در بخش G.O.A.T. Career Mode بازی، بازیکنان می‌توانند برای مبارز خود تبلیغ کرده و قراردادهای سودآوری را تنظیم کنند. بازیکنان همچنین طی یک رسانه اجتماعی درون بازی می‌توانند برای ملایم کردن آتش مبارزات با دیگر مبارزان ارتباط داشته و ماهیت شخصیتی مبارز خود را بالاتر ببرند.

علاوه بر موارد فوق، کمپانی EA دو حالت را برای بخش چند نفره بازی با عناوین “Stand & Bang” و “Submission Showdown” (مرحله نهایی مسابقه) معرفی کرد که درون حالت Knockout قرار داشته و قابل اجرا خواهد بود.

بازی UFC 3 دارای یک حالت تورنومنت خواهد بود که از طریق آن مبارزان طی مبارزات متفاوت باید برای پیروزی خود تلاش کنند که در عین هیجان فراوان خالی از جراحت و آسیب دیدگی نخواهد بود.

برایان هایس (Brian Hayes) کارگردان خلاقیت بازی، تغییرات و اصلاحات اصولی گیم پلی بازی را قول داد و افزود هر ضربه در مبارزات دارای استراتژی بیشتر و جلوه های واقعی‌تری خواهد بود.

لازم به ذکر است کانر مک گرگور (Conor McGregor) قهرمان دو رده وزنی در مسابقات نهایی قهرمانی، برای پوستر این بازی انتخاب شده است.

بازی UFC 3 در تاریخ ۱۴ بهمن (۲ فوریه) برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بازی UFC 3:

تصاویر منتشر شده از بازی UFC 3:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط